Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREK'TE VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI

SİVEREK'TE VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI

Siverek Vergi Dairesi personeli, '27. Vergi Haftası' kutlamaları çerçevesinde Kaymakam Vural Karagül’ü makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Şubat 2016 Salı 16:56
SİVEREK'TE VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI

1990 yılından beri her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan "Vergi Haftası" Siverek'te de bir dizi etkinlikle kutlanacak. 22-28 Şubat 2016 tarihleri arasında bir dizi etkinlikle kutlanacak olan "27. Vergi Haftası" kutlamaları İlçemiz Vergi Dairesi personeli Siverek Kaymakamı Vural Karagül'ü makamında ziyaret etmesi ile başladı.

Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Kuzur ve beraberindeki heyet Siverek Kaymakamı Vural Karagül'ü ziyaret ederek yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Siverek Kaymakamı Vural Karagül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Vergi, Devletin sağlamakla yükümlü olduğu sağlık, güvenlik gibi temel hizmetleri ve altyapı hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için kaynak sağlar. Vergi, bir anlamda da halkın sermayesidir. Vergilendirilmiş kazancın kıymeti ve niteliği için çalışmalarımızı yapmalıyız. Bu anlamda alanda çalışarak ve vergi kavramının hayatta nasıl kamu hizmetine dönüştüğünü anlatacak personelimize teşekkür ediyorum." dedi.

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık