SP ADAY LSİTESİ
Saadet Partisi Seçimlere tek başına girme kararı aldıktan sonra listeleri YSK'ya verdi. SP Genel Başkanı Mehmet Recai Kutan İstanbul 1.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı olduğu SP Aday Listesi
Editör: Siverek Gençlik
04 Haziran 2007 - 17:40
YAKUP BUDAK
ÖMER GENÇ
MEHMET BAKİ ÖZTÜRK
MUSTAFA GÖZÜTOK
ÇELEBİ KEYHIDIR
MEHMET EMİN ADIGÜZEL
ZEYİD SÜRÜCÜ
SÜLEYMAN ŞENOĞUL
AYŞE TOPAL
ALİ BÜRCÜ
İSMAİL AKTAŞ
CENGİZ ÖLMEZ
CİHAN DAŞKIN
DURMUŞ SARIGÜL
ADIYAMAN
MEHMET HALİT TEKBAŞ
ALİ ZENGİN
İNAN ARSLAN
ŞEVKET ÖZDEMİR
GÜLAY ATMACA
AFYON
OSMAN HAZER
HAYATİ ÇELİKTAŞ
MUSTAFA VARLIK
MEHMET ÇAPAN
CEMAL KARKI
HAKAN DOĞAN
EKREM DEMİREL
AĞRI
SÜLEYMAN ERİM
AYDIN KURUŞ
TARKAN OSMANAĞAOĞLU
YARALİ KAFKAS
ABDULLAH KILIÇ
ANKARA 1. Bölge
OYA AKGÖNENÇ
AYŞENUR TEKDAL
FAHRİ USTA
MURAT SİPAHİ
ESRA ALTUNTAŞ
ATİLLA KISAER
AHMET EMİROĞLU
İSMAİL ÖZDEMİR
MEVLÜT DEMİR
ALİ GÜLHAN
FAİK SARGINOĞLU
ŞERİF AKYOL
MUHİTTİN KEKEÇ
TURGUT ORDU
TAHSİN BULUT
ANKARA 2. Bölge
MÜCAHİT YANILMAZ
ABDULKADİR ÇELİK
KASIM SEZEN
CEMAL SERTKAYA
YILMAZ BÖLÜKBAŞI
MEHMET PEKER
İSRAFİL BAYRAKÇI
ESMAN COŞKUN
MUSTAFA ALKAN
AHMET ÇAM
SABRİ GÜNDÜZ
YUSUF ŞİRİN
MUHSİN ARSLAN
İBRAHİM KARAYILAN
ANTALYA
GALİP AKIN
İBRAHİM AKTAŞ
HASAN UĞUR
ALİ AKTAŞ
FAHRETTİN TUĞ
HAMZA KARAAĞAÇ
İSMET PİŞİRİCİ
SELAHATTİN BIÇAKÇI
MUHARREM KOÇAK
ERSİN GÜLDAL
AHMET TEKİN
ABDURRAHMAN DEMİR
MEHMET DOKUZ
ARTVİN
GÜLTEKİN SOYDAN
TAYFUN ÇİÇEK
AYDIN
ALİ SÖĞÜT
MUSTAFA GÜYÜM
KENAN ŞENGÜL
FÜSUN VAPUR KARASOY
NİMET GÜRYELİ
ŞERAFETTİN AKYÜZ
CEMALEDDİN ESGİN
RIZA EKŞİ
BALIKESİR
METE GÜNDOĞAN
HALİL İBRAHİM SAĞAY
ZEKERİYYA OKTAY
SEFER İDRİSOĞLU
BASRİ DURNA
ALİ ATAÇ
AHMET TEVFİK ŞENOL
TANJU AKÇE
BİLECİK
ŞADAN TURHAN
AVNİ KAÇIR
BİNGÖL
KAMİL AYTAR
MAHMUT AKÇABEY
KASIM ATABEY
BİTLİS
MEHMET SIDIK KARA
KEREM ARABOĞA
MEHMET EMİN BAĞATUR
SADETTİN ADLIĞ
BOLU
ABDULLAH UZUN
ABDULLAH ABAT
YETER YILDIZ CEBECİOĞLU
BURDUR
AHMET SİPAHİ
CELİL AYGÜN
İSMAİL TURGUT
BURSA
AHMET SÜNNETÇİOĞLU
HİLMİ TANIŞ
ORHAN ALTINÖZ
SELİM SAİT TERZİOĞLU
GÖKHAN GERÇEK
ABDİL AKGÜL
İBRAHİM DEMİRTAŞ
SALİH BERBER
ALİ TURGUT
NECATİ ASLAN
GÖNÜL KAFKAS
HASAN KAHRAMAN
HASAN UŞEN
MEHMET GÖKBEL
MUSTAFA BAYRAK
İBRAHİM AKMAN
ÇANAKKALE
ŞABAN SARI
NECMETTİN ÇAKMAK
MUSTAFA ALGÜL
RAMAZAN DOĞAN
ÇORUM
ARİF ERSOY
MEHMET AŞILA
NECLA AKDEMİR
HACI ARSLAN TÖK
MEHMET GÜL
DENİZLİ
KAMİL KABAK
CAFER AKILLI
KUDRET KOLBAŞI
ADNAN AYBAY
İBRAHİM AYHAN
ELMAS SEMA ELÇİ
ÖZGÜR KUTLU
DİYARBAKIR
ALİ RIZA GÜRAN
CAFER ŞATIR
ABDULLAH VAHİP BADEMCİ
SADULLAH ERGÜN
MEHMET ŞERİF BARANOĞLU
MEHMET HANİFİ KILIÇ
MEHMET TOKAY
HÜSEYİN KAZAYLEK
MEHMET ERDOĞAN
MEHMET DİMDİK
EDİRNE
MUSTAFA İRİŞ
ALİ ERHAN DEMİRKIRAN
ALİ ZONTUL
ŞEFİK ÖZTÜRK
ELAZIĞ
AHMET CEMİL TUNÇ
LATİF ÖZTEK
BURHAN SADAK
FİKRET UYMAZ
ERHAN YUMAKGİL
ERZİNCAN
METİN ÇİMEN
HİKMET MEYDAN
BAHATTİN SEREN
ERZURUM
LÜTFÜ ESENGÜN
TEOMAN KÜMBET
SEDAT LALOĞLU
LÜTFÜ GÜNÜÇ
HULUSİ TURAN
FAİK ÇALIK
AVNİ DEMİR
ESKİŞEHİR
FESİH BİNGÖL
HASAN SİNGİL
MEHMET DUNCA
FEHİME SARAN
ÖMER ATLI
HALİT ÖZ
GAZİANTEP
ENVER BAKIRCI
RAİF BOZGEYİK
MUSTAFA KEMAL ATEŞ
MEHMET KARALAR
MUHAMMED VAHİT ABUŞOĞLU
AHMET YAVUZ
ÖMER BALCI
NAZLI KARAKUZULU
İMAM TOY
MEHMET FATİH ZENGİN
GİRESUN
TURHAN ALÇELİK
HASAN BİTMEZ
FAHRİ GÜLEÇ
CEVAT GÜNDOĞDU
İSMAİL DERBEDER
GÜMÜŞHANE
NUH DURSUN OZAN
NİYAZİ KARAGÜL
HAKKARİ
ARAFAT ATAN
RAHMİ ÇİFTÇİ
MUHSİN SEVEN
HATAY
İBRAHİM ERTAN YÜLEK
MEHMET SILAY
NECMETTİN ÇALIŞKAN
ALİ KURTER
HÜSAMETİN AYDİN
MEHMET MAHMUT DOĞRU
MEHMET NURETTİN HOCAOĞLU
DURAN TOPSAKAL
ABDULMENAV YAKUT
HALİL İBRAHİM ATAMAN
İSTANBUL 1. Bölge
MEHMET RECAİ KUTAN
BAHRİ ZENGİN
MEHMET BİNGÖL
YILMAZ BAYAT
BURHAN ASAF ŞAFAK
ALİ HAYDAR HAKSAL
ZAFER EMANETOĞLU
HACİ BAYRAM KILIÇ
KEMAL KAYA
HALİL MERT
SELMAN YÜCEL
KEMAL BÜYÜKSOY
FATMA NEVİN GÖKÇE
MEHMET ALİ ÖZGÜR
ALEV SEZEN
HAMİ AYDOĞAN
İSHAK KOSİF
METİN ÇELİK
HÜSEYİN KURTÇA
LÜTFİ AYDIN
TAYFUN ÇULCUOĞLU
HALİL İBRAHİM ARIKAN
ERDAL UÇAR
ÖMER DURMUŞ
İSTANBUL 2. Bölge
NUMAN KURTULMUŞ
İSMAİL MÜFTÜOĞLU
MUSTAFA GEÇER
FAUT GÜNDAY
LÜTFİ KİBİROĞLU
EKREM ŞAMA
TÜRKER SALTABAŞ
MUSTAFA KAYA
ZEYNEL KESKİN
HASAN AKPINAR
EMİN ŞEN
RECEP ÇELİK
ABDULLAH DENİZ
YÜCEL ERENCE
İSMAİL DEMİR
TEVFİK DAĞ
ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU
NABİ TAŞTAN
NECATİ ERMİŞ
ENVER KİBAR
AYHAN PELİSTER
İSTANBUL 3. Bölge
OSMAN YUMAKOĞULLARI
ÖMER VEHBİ HATİPOĞLU
HALİS ÖZDEMİR
ABDÜLVAHAP EKİNCİ
ALAADDİN SEVER AYDIN
MEHMET SALİH BEŞİR
ŞİNASİ BAŞARAN
SABAHATTİN YİĞİT
NEŞET ÇEVİK
İLHAMİ ÖZATA
KÖKSAL ŞENEL
ADEM YILDIRIM
MEHMET CİHAN
ALİ BOZKURT
ÖMER LÜTFİ ŞENGÜL
ÖZER KOÇ
HARUN KÖPRÜLÜ
ENDER ESİNER
OSMAN ALBAYRAK
NEVZAT BAKIR
MÜRSEL BAŞER
EMİNE ÖZTÜRK
SABAHATTİN YERLİKAYA
MEVLÜT ALKAN
MUAMMER BİŞKİNLER
İZMİR 1. Bölge
ŞERAFETTİN KILIÇ
KAMİL BİLGİLİ
CEMAL ARIKAN
SUNA CANITEZ
MÜMİN GÜZEL
CİHAD YAVUZ
HASAN AKGÜL
BAYRAM AKGÜN
MEHMET ALPAT
İSMAİL ÖZTÜRK
AHMET SERTCAN
HATİCE DEMİRKAYA
İZMİR 2. Bölge
BAYRAM SAKARTEPE
MESUT DAĞ
TURHAN TUTUMLU
BURHANETTİN BARBAK
CENK KILINÇ
İBRAHİM ORAKÇI
VEDAT KOLUKISA
ŞEVKİ ATİK
NEVZAT KARAVAN
İSMET DAĞLI
İBRAHİM YILDIZ
YÜKSEL KIĞILCIM
KAHRAMANMARAŞ
MUSTAFA KAMALAK
ÖMER BOLAT
AHMET BAHAR
ALİ FAHRİ ŞİRİKÇİ
MEHMET TAHİR GÖREN
NAZAN DİNÇASLAN
MUSTAFA TÜTEN
ZEKERİYA AYDOĞAN
KARS
ATIF ÖZBEY
VEYSEL BAHTİYAROĞLU
KASTAMONU
ABDULAZİZ KORAL
SACİTTİN BÖREKÇİ
RAMAZAN ADNAN ALTUNTAŞ
İSMAİL AK
KAYSERİ
DURAN SOYUĞUR
MAHMUT ARIKAN
İSA ESER
İBRAHİM YAMAN
OSMAN ÖZCAN
MAHMUT AKINCI
MUSTAFA ŞAHİN
ZAFER SEÇKİN
KIRKLARELİ
ÖZAY DİLBER
ALİ YALÇINDAĞ
FERUDUN MERCAN
KIRŞEHİR
CAFER GÜNEŞ
MUSTAFA ÇAKIR
HÜSEYİN DAĞ
KOCAELİ
ŞEVKET KAZAN
MEHMET BATUK
ALAATTİN KÖKSAL
MAŞALLAH SÖGÜT
KAYHAN BAYTAR
RUZİYE TAN
AHMET ÜNLÜ
ALİ ŞÜKRÜ BAYRAKTAR
ALİ OSMAN AYDIN
KONYA
NECMETTİN ERBAKAN
VEYSEL CANDAN
TEOMAN RIZA GÜNERİ
LÜTFİ YALMAN
VELİ TOLU
MUSTAFA UZUN
SALİH ÜLKER
NOMAN ATEŞTÜRK
ALİ GALİP DOĞAN
MAHMURE BOYALI
KAZİM AKYURT
MUSTAFA DERBENTLİ
KADİR İBİŞDAYI
ETHEM KAPCI
LÜTFİ ÇELİK
ADNAN ÖNAL
KÜTAHYA
SÜLEYMAN CANAN
ŞÜKRÜ YILMAZ
HALİL KÜPÇÜ
MEHMET ÜNAL
MEHMET ÖZDEMİR
HALİL HAMZAOĞLU
MALATYA
YAŞAR CANBAY
RAMAZAN ACAR
SADİN ŞAHİN
ABUZER GÜNDOĞAR
ALİ ÖZDEMİR
ALİ EMRE
HABİP ŞANLI
MANİSA
AHMET ERDOĞDU
İSMAİL ÖZDEMİR
KEMAL UŞAKLILAR
MUSTAFA TOSUN
MEHMET ÖNAL
MENDERES TAŞDEMİR
ADNAN YÜKALAN
ORHAN UÇ
OKTAY ÇAKMAK
ERTAN ACET
MARDİN
FEHİM ADAK
NECMEDDİN BAŞBOĞA
HÜSEYİN YILDIRIM
ZEKİ ÖZTAŞ
PERVİN ÇETİN
HIDIR İSHAKOĞLU
MERSİN
SEZAİ İNCESU
SONER CONTAR
HALİL ÇETİN
ÖZCAN KODAZ
PİRAN YAPICI
MENDERES BORA
AHMET KARA
MÜNEVVER BEKAR
AYHAN BAYRAM
ALİ KÖK
İSMET KAVAK
MEVLÜT KOÇ
MUĞLA
MUHAMMET LEVENT CENGİZ
ALİ YİĞİTOĞLU
KEMAL TOSUN
SELAHATTİN KOÇAR
SEYİD AYDIN
AHMET ERGİN
NEVŞEHİR
MEHMET BİÇER
METİN GÜVEN
FEHMİ ERDEM
NİĞDE
NİHAT ALTIPARMAK
SÜLEYMAN SAĞLAM
MAHMUT KARACA
ORDU
VEYSEL İLHAN
NECATİ SEZGİN
ERKAN TEMİZ
BİLAL DEMİROĞLU
MEHMET BELEN
ADEM AKBULUT
HARUN TUNÇ
RİZE
METİN FAZLIOĞLU
NAZIM BAYRAKTAR
FATİH TEMİZKAN
SAKARYA
CEVAT AYHAN
İSMET AKSOY
OSMAN ÜNLÜ
FAHRETTİN BAY
EYÜP YILDIRIM
OSMAN MERT
SAMSUN
AHMET DEMİRCAN
MUZAFFER CANDEMİR
İDRİS ÇAKIR
MUSTAFA DİNÇER
MUSTAFA ÖCAL
HASAN ŞENOCAK
HASAN BAYRAM VAR
CENGİZ ZOR
ARİF ÖZKURT
SİİRT
İBRAHİM BİLGEN
NASRETTİN TAŞKESEN
ŞAHİN ARGUN
SİNOP
HÜSEYİN CAVİT ÜÇÜNCÜOĞLU
SİVAS
TEMEL KARAMOLLAOĞLU
MUSA DEMİRCİ
CEMİL LAÇİNER
HALİM UZUN
HİKMET ERDEM
MUHAMMET FATİH SEÇİLMİŞ
TEKİRDAĞ
EYÜP KANAR
KEMAL DEMİRKIRAN
İSMAİL HAKKI AKYOL
RAMADAN PANCAR
SABRİ CİHAN
TOKAT
MESUT DOĞAN
ABDULLAH ARSLAN
İHSAN TÖREOĞLU
BİLAL METEHAN AYDIN
YAKUP ALIMLI
HASAN DEMİR
FAHRETTİN BAŞARA
TRABZON
ŞEREF MALKOÇ
MUSTAFA ÖZDAŞ
DURSUN ALİ DÜZENLİ
ŞAKİR ŞAHİNTAŞ
MUSTAFA YILMAZ
METİN ÖZTÜRK
ABDULLAH KUL
HAKKI AYVAZ
TUNCELİ
BAKİ ÇEKER
SÜLEYMAN FARUK ARSLAN
ŞANLIURFA
NİYAZİ YANMAZ
AHMET KARAVAR
SİNAN YAVUZ
SÜLEYMAN ELGÜN
MAHMUT ÖCEK
AHMET DAL
MAHMUT KOYUNCU
MEHMET MÜNİR ALTIPARMAK
MEHMET CANPOLAT
MEHMET IŞIKAY
MAHMUT APAYDIN
UŞAK
OSMAN BABUR
MEHMET SARIKAYA
HÜSEYİN YÜKSEL
VAN
FETHULLAH ERBAŞ
RASİM ASLAN
CEMAL HAKÇIOĞLU
İDRİS AKSONA
ABİDİN KILIÇ
ABDULMECİT ERGENÇ
MEHMET NECİP YAVUZER
YOZGAT
RAMAZAN YILDIZ
ALİ RIZA SUNGUR
ALİ KABAY
MEHMET DEMİREL
HULUSİ ŞAHİN
HASAN KARADAĞ
Bu haber 5294 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR