TORBA YASA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Siverek Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı işbirliği ile bilgilendirme toplantısı düzenledi.

TORBA YASA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
06 Kasım 2014 - 15:34

Siverek Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı işbirliği ile Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda Siverek SGK Müdürü Yurdaer Tecir’in katıldığı bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Yapılan toplantıda 6552 sayılı Torba Yasa Kanunun hangi borçları kapsadığı, yapılandırmanın neler kazandırdığı, avantajları, ödeme ve taksit seçenekleri, nasıl ödenmesi gerektiği gibi konular hakkında detaylı bilgiler verildi. Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak yaptığı açıklamada toplantının amacının yapılandırmayla sağlanan kolaylıklardan olabildiğince tüm vatandaşların haberdar olup faydalanması olduğunu kaydetti. Bucak, Siverek Ticaret ve Sanayi Odası kapsamında bulunan borç yapılandırmalarıyla ilgili olarakta üyelerine cep telefonu ile toplu mesaj ve posta yoluyla ulaşıldığını bildirdi.

Toplantı hakkında detaylı bilgileri bir slayt eşiliğinde anlatan Yurdaer Tecir ,katılımcıların sorularını yanıtlarken katılımcıların daha iyi bilgilendirme adına broşür dağıtıldığını ve bu konuda gerek sivil toplum kuruluşlarına gerekse de mali müşavir ve muhasebecilerine bilgilendirme adına gerekli özeni göstermeleri konusunda rica bulunup, tüm katılımcılara ve işbirliği için Siverek Ticaret ve Sanayi Odasına işbirliği için teşekkürlerini sundu.

www.siverekgenclik.com


Bu haber 2114 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum