TÜM SİVEREKLİLERE DUYURULUR 'BİZ TERÖRİST DEĞİLİZ'

HABER MERKEZİ/SİVEREK
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ BASIN BİLDİRİSİ 27 OCAK 2012 CUMA GÜNÜ POSTA GAZETESİNİN 17.SAHİFESİNDE YER ALAN VE ‘SİVEREKLİ OLMAK SUÇMU VEKİLİM’ BAŞLIKLI HABERDE AK PARTİ

TÜM SİVEREKLİLERE DUYURULUR 'BİZ TERÖRİST DEĞİLİZ'
28 Ocak 2012 - 19:14
 MİLLETVEKİLİ MURAT YILDIRIM’IN İNSAN HAKLARI KOMİSYONU TOPLANTISINDA SÖYLEDİĞİ, IRKÇILIK KOKAN BİR SÖZÜ ELE ALINMIŞTIR. İŞİN İLGİNÇ YANI BU IRKÇI S...ÖYLEMDE BULUNAN KİŞİNİN TBMM İNSAN HAKLARI KOMİSYONU BAŞKANI OLUŞUDUR. ADI GEÇEN KİŞİ MESKUL KOMİSYONDA HOPA OLAYLARININ TARTIŞILDIĞI BİR TOPLANTIDA TUTUKLANAN GENÇLERİN ‘BUNLAR NEREDEN GELMİŞ BİLİYORMUSUN, SİVEREK’TEN’ DİYEREK YÜZBİNİ AŞAN BİR NÜFUSU BARINDIRAN VE Ş.URFA VİLAYETİ İÇERİSİNDE SİYASAL, SOSYAL, KÜLTÜREL AĞIRLIĞI OLAN BİRÇOK VİLAYETTEN BÜYÜK BİR TOPLULUK OLAN KOCA BİR TOPLUMU POTANSİYEL SUÇLU VE TERÖRİST İLAN ETMİŞTİR. BU ZATIN BÜ SÖYLEMİ KARŞISINDA DİYARBAKIRDA YAŞAYAN SİVEREKLİLER OLARAK SİVEREKLİLİK BİR AYRICALIKTIR, SİVEREKLİLİK BİR ŞEREFLİLİKTİR. BİZ BU ZATIN NERDEN GELDİĞİNİ HANGİ MEMLEKETLİ OLDUĞUNU SORGULAMIYORUZ VE SORGULAMA GEREĞİ DUYMUYORUZ, ZİRA HER SİVEREKLİ İNSAN HAKLARI DENDİĞİNDE HASSASLAŞIR VE DÜŞMANI OLSA DAHİ ONA IRKÇI BİR YAKLAŞIM GÖSTERMEZ. HER SİVEREKLİ AMA HER SİVEREKLİ İNSANI İNSAN OLDUĞU İÇİN SEVER, SAYAR. YUNUS EMRE’NİN MEŞHUR VECİZESİ ‘YARADILANI SEVERİM YARADANDAN ÖTÜRÜ’ANLAYIŞINI İÇSELLEŞTİRMİŞ VE ÖZÜMSEMİŞTİR. NE YAZIK Kİ İNSAN HAKLARI GİBİ ULVİ VE YÜCE DEĞERLERİ KAPSAYAN BİR ANLAMIN KOMİSYONU’NA BAŞKANLIK EDEN BU ZAT IRKÇI FAŞİST VE ÖNYARGILI BU SÖZÜYLE TÜM SİVEREKLİLERİ DERİNDEN YARALAMIŞ VE ÜZMÜŞTÜR. BU NEDENLE BU ZATI LANETLİYOR VE KINIYORUZ. VE DAHA AĞIR SÖZLERİ HAK EDEN BU ZATA BU AĞIR SÖZLERİ SÖYLEMEYİ SİVEREKLİLİK ŞEREFİNE YAKIŞTIRMIYORUZ. SAYIN BAŞKAN TEKRAR EDİYORUZ SİVEREKLİ OLMAK ONUR VE ŞEREFTİR VE SORUYORUZ ASIL TERÖRİST KİMDİR SİZLER Mİ, SİVEREKLİLER Mİ? …28/12/2012 DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI BURHAN EROL


 MURAT YILDIRIM KİMDİR:

Murat Yıldırım, 27 Haziran 1958'de Çorum'da doğdu. Babasının adı Murat, annesinin adı Elmas'tır.Eğitimci ve İş Adamı; Eskişehir Eğitim Enstitü Matematik Bölümünü bitirdi. İngiltere'de The University of Manchester Institute of Science and Technology'de İngilizce Matematik öğrenimi gördü.
Özel Pınar Çözüm Dergisi (Ensar) Dershaneleri ve Özel Pınar Eğitim Kurumlarını kurdu. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde kurucu ve yöneticilik görevlerinde bulundu.
22 ve 23. Dönemde Çorum Milletvekili seçildi. 22 ve 23. Dönemde Parlamentolar Arası Birlik (PAB) ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi (APA) Türk Grubu Üyeliklerinde bulundu. 24. Dönemde Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Türk Grubu Üyeliği görevini yeniden üstlendi.
İngilizce bilen Yıldırım, evli ve 3 çocuk babasıdır.

[email protected]

EDİTÖR YORUMU:

SİVEREK'TEN GELEN Mİ TERÖRİST YOKSA SENİN GİBİ IRKÇILIĞI BİLİNÇALTINDA DAHA FAZLA GİZLEYEMEYENLER Mİ TERÖRİST. BİZ TERÖRİST DEĞİLİZ. SÖYLEDİĞİN SÖZ HADDİNİ YETERİNCE AŞMIŞTIR. BİZ SİVEREKLİLİĞİMİZLE, TÜRKİYELİLİĞİMİZLE GURUR DUYUYORUZ. SEN DE IRKÇI VE FAŞİST DÜŞÜNCENLE GURUR DUYABİLİRSİN. SORUYORUM SANA EY MURAT YILDIRIM HANGİSİ DAHA ERDEMLİ YA DA KİM DAHA ERDEMLİ. EĞER ZANNETİĞİN GİBİ ERDEMLİ BİR İNSANSAN AKPARTİNİN HER SEÇİMDE 1. OLDUĞU BİR ŞEHRİN İNSANLARINDAN YA ÖZÜR DİLERSİN YA DA İSTİFA EDERSİN. AKPARTİYİ SİVEREK'TE 1. PARTİ ÇIKARDIK DİYEMİ TERÖRİST OLDUK. EĞER BU YÜZDEN TERÖRİST İSEK SON DERECE HAKLISIN. SEN O PARTİNİN MİSYONUNA YAKIŞMIYORSUN EY YILDIRIM. GİT VE BAŞKA BİR PLATFORMDA SİYASETİNİ SÜRDÜR. HANGİ GÖRÜŞTEN OLURSA OLSUN IRKÇLIĞI VE YAPANI LANETLİYORUZ. SEN TÜRKİYE MİLLETVEKİLİ OLAMAZSIN. ÇÜNKÜ SİVEREK'TE TÜRKİYENİN BİR PARÇASI. SEN ANCAK KENDİN GİBİ DÜŞÜNEN BAZI AZINLIKLARIN MİLLETVEKİLİ OLABİLİRSİN.
HAYDİ SİVEREKLİLER AKPARTİ 24. DÖNEM MİLLETVEKİLİ MURAT YILDIRIMI MAİL YOLUYLA PROTESTO EDELİM. AŞAĞIDA VERDİĞİMİZ MAİLİ MESAJ YAĞMURUNA TUTARAK SİVEREKLİLİĞMİZ KONUSUNDA NE KADAR HASSAS OLDUĞUMUZU KANITLAYALIM.

MURAT YILDIRIM'IN MAİL ADRESİ: 

[email protected] 

Bu haber 2431 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum