Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi TÜRK EĞİTİM-SEN KAPANOĞLU'NU BAŞARILAR DİLEDİ

TÜRK EĞİTİM-SEN KAPANOĞLU'NU BAŞARILAR DİLEDİ

Türk Eğitim-Sen Siverek Temsilcisi Mehmet Şengönül kaymakamlık gövrevlendirmesi ile ilçe mili eğitim müdürlüğüne getirilen Nuri Kapanoğlu'na başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2016 Cuma 14:27
TÜRK EĞİTİM-SEN KAPANOĞLU'NU BAŞARILAR DİLEDİ

Türk Eğitim-Sen Siverek Temsilcisi Mehmet Şengönül kaymakamlık gövrevlendirmesi ile ilçe mili eğitim müdürlüğüne getirilen Nuri Kapanoğlu'na başarılar diledi. Mesajda şu ifadelere yer verildi.

Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geririlen Nuri Kapanoğlu hocamiza Siverek Türk Eğitim-Sen ailesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz. Nuri Hoca'mız Siverek'te uzun yıllardan beri görev yapmakta olup Siverek'te yaşanan tüm eğitim sorunlarına hakimdir. Eğitim camiasindaki sağlam duruşuyla taninan Sayın Kapanoğlu bu göreve getirilebilecek en doğru kişidir. Nuri Kapanoğlu hocamızı bu göreve layık gören, objektif bakış açısıyla sadece eğitim adina karar veren Sayın Kaymakamımız Vural Karagül'e çok teşekkür ediyoruz. Kararın Siverek'teki eğitim öğretim açısından son derece olumlu olduğu düşüncesindeyiz. Siverek ilçe milli eğitim müdürlüğünün sık sık milli eğitim müdürü değiştirme talihsizliginden bu vesileyle kurtulacağını düşünüyor ve Nuri hocamızın uzun yıllar bu makamda kalmasını Siverek Türk Eğitim-Sen ailesi olarak diliyoruz.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yapılandırma paketinden yaklaşık 4 milyon kişi faydalanacak

Yapılandırma paketinden yaklaşık 4 milyon kişi faydalanacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık