Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi TÜRK EĞİTİM-SEN VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

TÜRK EĞİTİM-SEN VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Türk Eğitim-Sen Siverek Şubesinin her yıl düzenlediği Milli Egemenlik Voleybol Turnuvası’nın 3.sü sona erdi.

Giriş Tarihi: 17 Nisan 2015 Cuma 14:01
TÜRK EĞİTİM-SEN VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Türk Eğitim-Sen Siverek Şubesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Milli Egemenlik Voleybol Turnuvası sona erdi.

Siverek İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçlarda 25 takım mücadele verdi. Mustafa Kemal Lisesi ile Ülkülü İlkokulu arasında oynan final maçında gülen taraf Mustafa Kemal Lisesi oldu.

Türk Eğitim-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Hikmet Karakuş, şampiyon olan takım kaptanına Cumhuriyet altını taktı. Türk Eğitim-Sen Siverek Temsilcisi Mehmet Şengönül ise; “Amacımız zor şartlarda görev yapan meslektaşlarımızın bir nebzede olsa streslerini azaltmaya yönelik aktiviteler düzenlemektir. Çok güzel bir etkinlik oldu, arkadaşlarımız büyük özveriyle turnuvamızın sorunsuz geçmesini sağladı. Karşılaşmalar fair-play içerisin de sona erdi, katılım sağlayan tüm takımlara teşekkür ederiz” dedi.

Final törenine MHP Siverek Başkanı Mustafa Fettahlı, Başkan Yardımcısı Sinan Beyazkuş, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kafur Kurağ, sendika üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık