Vali Abdullah Erin Siverek Millet Bahçesini gezdi

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Siverek Belediyesi tarafından birinci etabı tamamlanan Millet Bahçesi'ni gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Abdullah Erin Siverek Millet Bahçesini gezdi
20 Ağustos 2018 - 19:49 - Güncelleme: 27 Aralık 2020 - 15:53

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Siverek Belediyesi tarafından birinci etabı tamamlanan Millet Bahçesi'ni gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Hilvan Kaymakamı Halid Yıldız, Siverek Cumhuriyet Başsavcısı Ali Kemal Karataş, İlçe Jandarma Komutanı Hayri Yazıcı, Siverek İlçe Emniyet Müdürü Yener Gül ve Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu ile birlikte Siverek - Şanlıurfa karayolu üzerinde 160 bin metrekare alanda yapılan Millet Bahçesi'ni gezen Vali Abdullah Erin, piknik yapan vatandaşları ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Siverek Belediyesince birinci etabı tamamlanan Millet Bahçesi'ni çok beğendiğini dile getiren Vali Abdullah Erin, "Belediye başkanlığımızca şuan içerisinde bulunduğumuz ve Siverek'e kazandırdığı çok güzel ve vatandaşlarımıza açık, boş zamanlarını değerlendirebilecekleri, ailece gelip huzur bulabilecekleri bir alanı ziyaret ettik. Başkanımızla birlikte burada bulunan vatandaşlarımız ile hasbihal ettik, dertlerini dinledik." dedi.

Genel olarak bir memnuniyet olduğunu belirten Vali Erin, "Başta belediye başkanımız olmak üzere buranın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bölgemizin bu tür hizmetlere gerçekten ihtiyacı var. Vatandaşlarımızın rahat edebileceği, huzurun hakim olduğu ve vatandaşlarımızın bu huzuru soluyabilecekleri bu tür alanlara son dönemlerde büyük yatırımlarını görüyoruz. Bizde kamu idaresi olarak bu tür yatırımları destekliyor ve teşvik ediyoruz." diye konuştu.

Erin, Kurban Bayramı'nın Şanlıurfa'ya ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 1502 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum