DP GENEL BAŞKANI MEHMET AĞAR ŞANLIURFA' DA MİTİNG DÜZENLEDİ

MEHMET SEZGİNGÖRÜNTÜLÜ HABER: İzlemek İçin TIKLAYINŞanlıurfa’da Topçu Meydanı’nda partisince düzenlenen mitinde halka seslenen Ağar, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, şunları söyledi: "Sandıktan çıkan her iktidar bizim için meşrudur. Elazığ’da erkeklikten kabadayılıktan

DP GENEL BAŞKANI MEHMET AĞAR ŞANLIURFA' DA MİTİNG DÜZENLEDİbahsediyorlar. Milletin arasında dedikodu yayıyorlar. Ağar iyi adamdı, ama cumhurbaşkanı seçiminde dindar cumhurbaşkanı seçimine mani oldu diyorlar. Ben de diyorum ki Ağar’dan bir Müslüman zarar gördüyse ben görevlerimi yapmamış kabul edeceğim. O kadar kibirliler ki onlara sadaka vermek zorunda kaldım. Meclis’te en az 10 kişiyi cumhurbaşkanı seçtirebilirdin. Sen bir kişide ısrar ediyorsun. Padişahlık mı sanıyorsun? Bu ülkede demokrasi var."

Ağar, Gül’e de "Türkiye’nin gördüğü en düşük profilli dışişleri bakanısın" sözleriyle yüklenerek, "Askerin başına çuval geçirmeyi Türkiye sende gördü. AB’den Türkiye aleyhine kararlar senin döneminde çıktı. Sen nasıl ülkeyi idare edeceksin. Otur oturduğun yerde Allah’a dua et" dedi.


26 Haziran 2007 Salı 00:07

http://www.siverekgenclik.com/haber/dp-genel-baskani-mehmet-agar-sanliurfa-da-miting-duzenledi-1057.html