BELEDİYE BAŞKANI RESUL YILMAZ'IN TEŞEKKÜR MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI RESUL YILMAZ'IN TEŞEKKÜR MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI RESUL YILMAZ'IN TEŞEKKÜR MESAJI

Çok değerli hemşerilerim, Türkiye çok önemli bir demokrasi eşiğini daha başarıyla aştı. Millet iradesi bir kez daha tertipleri, tezgâhları bozdu. Milletimiz tercihini adaletten, kalkınmadan, değişimden ve hizmetten yana kullandı. Siverek’imizde  de millet iradesinin tecellisi için çok çalıştık, yorulmadık, usanmadık ve Allah’ın izni, siz değerli hemşerilerimin desteğiyle Siverek’e hizmet etme sorumluluğu bize verildi. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen, başta bakanlarımız ve milletvekillerimiz olmak üzere gayret ve çabalarını gece gündüz demeden seferber eden ilçe teşkilatının ana kademe yöneticilerine, gençlik kollarına, kadın kollarına, sandık görevlisi arkadaşlarıma, mahalle sorumlularına, sandık başına giderek iradesini sandığa yansıtan seçimlerin gerçek sahibi siz değerli hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Seçim yarışını yürüttüğümüz diğer partilerin adaylarını da Siverek demokrasisine kattıkları değer dolayısıyla kutluyorum. Yine şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın Ali Murat BUCAK Bey’e teşekkür ediyorum.

Kıymetli hemşerilerim, Resul YILMAZ  AK Partili bir belediye başkanı olabilir. Ancak çok yakın zamanda şahit olacaksınız ki, hizmetlerimizle bize oy versin veya vermesin herkesi kucaklayacak, herkesin derdini dert, sevincini sevinç olarak kabul edeceğiz, hizmette herkese adil ve eşit olacağız. Her vesile ile ifade ettiğimiz gibi “Niyet hayır, akıbet de hayır” olur inşallah.2 Nisan 2014 Çarşamba 21:10

http://www.siverekgenclik.com/haber/belediye-baskani-resul-yilmazin-tesekkur-mesaji-10973.html