İLK KEZ AYAKKABILARI, TOPLARI VE EŞOFMANLARI OLDU.

Mehmet SEZGİN / SİVEREK Şanlıurfa’nın Siverek ilçe emniyet müdürlüğü ilçede kutlanan polis teşkilatının 163 kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçenin kenar semtleri olan Şirinkuyu ile Haliliye mahallesinde yoksul aile çocuklarına 50

 İLK KEZ AYAKKABILARI, TOPLARI VE EŞOFMANLARI OLDU. futbol topu,50 eşofman,50 ayakkabı dağıttı.
   Kenar semtlerde yırtık ayakkabı ve topla futbol maçı yapan çocukların yanına gelen Siverek ilçe emniyet teşkilatı mensupları çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra spor malzemelerini çocuklara dağıttı. Baş komiser Ender Tunçelli ile polis memurları kendi elleriyle çocuklara eşofman ayakkabıları giydirerek bir süre futbol oynadılar.
   Hayatında ilk kez bir topa ve eşofmana sahip olduğunun belirten Halil Curun (12 ) biz dokuz kardeşiz şimdiye kadar bir eşofmanım ve topum olmamıştı. İlk kez kendime ait topum eşofmanım ve ayakkabım oluyor. Çok sevinçliyim yaşasın Türk polisi’’dedi.
      Spor malzemelerini alan çocuklar alkış çalarak polise teşekkür ettiler.
Kenar mahallede semt sahalarının bulunduğu bölgelerde yoksul aile çocuklarına eşofman, futbol topu, ve ayakkabı dağıtan polis ekipleri, diğer mahallelerde ise mahalle çocuklarına şeker ve çikolata dağıttı.


18 Nisan 2008 Cuma 17:41

http://www.siverekgenclik.com/haber/-ilk-kez-ayakkabilari-toplari-ve-esofmanlari-oldu-1559.html