SİVEREK BELEDİYE SPOR A TAKIMI GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

Mehmet SEZGİN/SİVEREK Şanlıurfa'nın Siverek İlçe Belediye Spor A takımı 18 Yaş altı A Gençler kategorisinde Şanlıurfa il şampiyonu olan Belediye Spor

SİVEREK BELEDİYE SPOR A TAKIMI GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE BİRİNCİSİ OLDUElazığ da 12- 15 Mayıs tarihleri arasında yapılan bölge turnuvasında 1 mağlubiyet 2 galibiyet alarak turnuva şampiyonu oldu.
Bölge şampiyonu olan belediye Spor takımı oyuncuları belediye başkanlığını ziyaret ederek başarılarını Kulüp başkanı ve Belediye başkan vekili Mustafa Hivi Abikoğlu ile paylaştılar.

Genç futbolcuları makamında kabul eden belediye spor başkanı belediye başkan vekili Abikoğlu''Futbolcularımızın bu başarısı 19 Mayıs gençlik haftasına denk gelmesi benim için çok anlamlı.Futbolcularımız büyük bir başarı elde etmişler,24 takım arasında Güney Doğu Anadolu Bölgesi şampiyonu olmaları bizleri mutlu etmiştir.Belediye olarak ilçemizde tüm spor dallarının gelişmesi için elimizden gelen tüm desteği Siverek gençliğine sunacağız.
Belediye Spor A takımını Türkiye Finallerinde Güneydoğu Anadolu Bölgesini temsil etmesi Siverek açısından da gurur vericidir''dedi.
Takım teknik direktörü, ve takım çalıştırıcıları belediye başkan vekiliyle harta fotoğrafı çektirdiler.


22 Mayıs 2009 Cuma 15:22

http://www.siverekgenclik.com/haber/siverek-belediye-spor-a-takimi-guneydogu-anadolu-bolge-birincisi-oldu-2976.html