Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi YEŞİLTAŞ İLK TOPLANTISINI OKUL MÜDÜRLERİ İLE YAPTI

YEŞİLTAŞ İLK TOPLANTISINI OKUL MÜDÜRLERİ İLE YAPTI

Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yeşiltaş ilk toplantısı okul müdürleri ile yaptı.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2014 Salı 15:27
YEŞİLTAŞ İLK TOPLANTISINI OKUL MÜDÜRLERİ İLE YAPTI

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde geçtiğimiz pazartesi günü göreve başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yeşiltaş ilk toplantısında Şube Müdürleri, tüm okul müdürleri ve bağlı kuruluş müdürleri ile yaptı.

Toplantı Soma ilçesinde hayatını kaybeden maden işçileri için saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile başladı. Saygı duruşu sonrası görevine yeni başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yeşiltaş bir konuşma yaptı.

Mehmet Yeşiltaş yaptığı konuşmada kendisinin 35 yıllık mesleki tecrübesinin yanı sıra 21 yıllık yöneticilik tecrübesi olduğunu belirterek," Siverek´te doğdum ve eğitimimi aldım. 35 yıllık meslek yaşamının 21 yılını Diyarbakır ilimizde yönetici olarak yaptım. Bu süreç içinde kazandığım tecrübemi doğduğum büyüdüğüm memleketime aktarmaya geldim" dedi.

Yeşiltaş eğitimin bir süreç ve beraberlik işi olduğunu belirterek, "Bu tecrübelerimi aktarırken yalnız yapabileceklerimizin de bir sınırı var. Siverek’te yaşayan vatandaşlara daha kaliteli eğitim hizmeti vermek için yapacağımız tüm çalışmalarda birlikte, omuz omuza çalışmalıyız. Bu sebepten bende siz değerli arkadaşlarımın tecrübelerinden faydalanmak istiyorum" dedi

Yeşiltaş, ilçede göreve başlayalı henüz üç gün geçtiğini belirterek bu üç günlük süreçte karşılaştığı aksaklıkları a değindi.

Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık