Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Asayiş YKS için hayvan pazarı kapatılacak

YKS için hayvan pazarı kapatılacak

Siverek ilçesinde bu hafta sonu düzenlenecek Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) öğrenciler rahatsız olmasın diye hayvan pazarı kapatılacak

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2019 Perşembe 22:02
YKS için hayvan pazarı kapatılacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından bu hafta sonu düzenlenecek Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) için Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde çeşitli önlemler alındı.

Siverek Belediyesi, ilçenin Fırat Mahallesi'nde bulunan ve cumartesi günleri açık olan Türkiye'nin en büyük hayvan pazarlarından biri kabul edilen Siverek Hayvan Pazarı'nın sınav günü kapatılacağını duyurdu.

Duyuruda şu ifadeler kullanıldı: "İlçemizde üniversiteye giriş sınavı yapılacağından öğrencilerimizin mağdur olmaması için 15 Haziran 2019 Cumartesi günü hayvan pazarı kapalı olacaktır."

Şanlıurfa'da ücretsiz ulaşım hizmeti sunulacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak YKS için ulaşım hizmetlerini ücretsiz sunacağını açıkladı. Sınava girecek olan öğrencilerin ücretsiz kullanımına sunulacak ulaşım hizmeti için sınav saatlerinde sefer sayıları yoğunlaştırılırken, öğrenciler giriş belgelerini göstererek ulaşım hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler. 

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
  • yorum2019-06-15 16:05:55Sınava giren bir öğrenci

    Siverek ulaşım ücretsiz değildi.üstelik urfa kartımız olmadığı için öğrenci indirimi yapılmadı.2.50 kr ücret aldılar bizden.yetkililere duyurulur

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık