Siverek Haber

Siverek Haber

ARAS KARGONUN SON KULLANMA GÜNLERİ


11 Ağustos 2012 Cumartesi 11:08

 

Dünya hayatını vazgeçilmez kılanlar, ahireti unutanlardır.

Dünya malına tapanların mükâfatı ise şüphesiz cehennemdir. Para için Allah’ın ayetlerini inkâr edenler kuşkusuz cezalandırılacaktır. Bugün Aras kargo ile istediğiniz yerlere malzeme gönderebilir veya size istediğiniz malzemeyi getiriyorlar. Şüphesiz ki adrese teslim koşulu ile.

Maalesef o çok güvenilir Aras kargonun da son kullanma günleri gelip geçmiştir. Güvenirliği tükenmiştir. Parası ile istediğiniz kadar başörtü taşıyıp adrese teslim eden Aras kargo, dini gereği tesettüre bürünmüş bacılarımızı işe almamıştır.

Müslüman bir ülkede yaşanan bu ve benzeri olaylar kabul edilemez. Dünyalık menfaatler peşinde koşanlar bu zulmün sürmesine göz yummaktadırlar. İslam âlemi gafletten uyanıp bu zulümlere dur demelidir. Müslüman bir ülkede İslam’ın yasaklandığı davranışların uygulanması ve kanunlarla koruma altına alınmasını kınıyorum.  Örneğin: Karma eğitimin, eğitim kalitesini düşürdüğü ve ahlaki yozlaşmayı arttırdığı inancı ile tüm eğitim kurumlarında karma eğitime son verilmeli veya kişilerin tercihine bırakılmalıdır.

Ve Aras Kargo’da yetkili kişi veya kişilere de sesleniyorum. Kendinize gelin, siz kendinizi kendi gözünüzde büyütmüşsünüz. Siz kimsiniz ki Allah’ın emrettiği şeyleri yasaklarsınız? Allah’ın ayetlerini inkâr edersiniz?

Umarım en kısa zamanda bu olumsuz bakış açınızı değiştirir ve eski güvenirliğinize kavuşursunuz.

ADEM TAŞÇI


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık