Siverek Haber

Siverek Haber

BU NE DÜŞÜNCESİZLİKTİR YA RABBİ!


2 Temmuz 2012 Pazartesi 16:55


Yar
ın Türkiye savaşa girse, Kürtler ve Türkler omuz omuza savaşmasınlar denilmesinden korkarım…

Bir çözüm masası ki BDP ve MHP yanyana oturmayız diyorlar. Bu ne saçmalıktır, bu ne düşüncesizliktir YA RABBİ!. İnsanlar yaratıldığını unuttular sanki. Tuturmuşlar bir anons ve çizmişler bir yol gidiyorlar. Tıpkı putperstler gibi kendi elleri ile hamurdan veya çamurdan yaptıkları putlarına tapan kavimlere ne çok özenmişler. Keşke anlasalar Türkiye’nin üzerinden oynanan oyunları. Keşke anlayabilseler İslam düşmanlarının, Müslümanların üzerindeki baskılarını.

Acıyorum bu milletin üzerindeki oyunlara kanan Müslüman kardeşlerime. Ve acıyorum darda kardeşiz diyen Müslüman kardeşlerime. Acınmaz mı şehitlikleri ziyaret edenlerin, şehirler arası ayırım yapanlara. Yazıktır yapmayın. Anaların gözlerindeki vanaları açmayın. Kardeşleri düşman etmeyin. Herkesi Yaratandan ötürü sevin.

Acıyorum bu ülkenin acımasız yasalarına. Yabancıları yani Müslüman olmayanları savunan yasa kadar kendi başörtülü bacılarını savunmayan ülkemin yasalarına. Yapmayın ey kardeşim, kendinize gelin. Yaratılmış olduğunuzu ve Yaratanı sakın ama sakın unutmayın. Ve unutmayın ki zalimin zulmü varsa, mazlumunda ahı var.

Haydi kızlar okula kampanyası ile bacılarımızı okula çağıranlar, başörtülü bacılarımızı okulun kapısından içeri almayan, İslam düşmanları. Unutmayın cehennem ateşinde çok rahat edeceksiniz. Yemekleri ve içeceklerinden tadınca daha çok sevineceksiniz. Umarım son nefesinizi vermeden yapmış olduğunuz işkencelerin farkına varır da cehennem azabını görmez, yemeklerini de tatmazsınız.

Acıyorum yasakları yasalar çerçevesinden yasak değilmiş gibi satılmasını sağlayan yasaları çıkaranlara. Peygamberin yolunu takip edenleri ceza evine atanlara acınmaz mı dostlar.

ADEM TAŞÇI


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık