Siverek Haber

Siverek Haber

EFULİM


12 Ocak 2009 Pazartesi 00:00
Efulim
Varlığın acı veriyor olsaydı bana; seni ölüme sevmez, gelmeyeceğini bile bile seni beklemezdim. Ben sensizlikte bile "seni yaşıyorum" Efulim...(Sevgili)
Taşınmayacak yükler yüklüyor omuzlarıma seni sevmek.. Zorlanıyorum seni yüreğimde taşırken..Belki de bu yüzdendir son günlerde sık sık ağlamam...İnan seni sevmek çok güzel; her ne kadar zor olsa da...
Ama “Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli" diyemiyorum ben.. Diyemem de zaten, izin vermez buna içimdeki sızı..Güzel olan yanı sensin, ama sana uzak olan kısmı yaralıyor artık hücrelerimi yavaş yavaş.. Oysa senin büyüdüğün şehirlerde büyümek isterdim ben.,senin soluduğun havayı teneffüs etmek..Yürüdüğün yollarda yorulup ,sonra üzerinde gezdiğin kaldırım taşlarında dinlenmek isterdim ..
Oynadığın bilyelerden birine el koyup bir ömür boyu yastığımın altında saklamak ve koşturduğun kırlardan ardın sıra çiçekler toplamak isterdim sana..Keşke çok daha önce tanımış olsaydım seni..Keşke adını çok daha önceden öğrenseydim..Keşke hep seninle geçmiş olsaydı bu ömür....
Keşke bu kadar sensiz olmasaydım şimdi, bu kadar eksik olmasaydın hayatımda..Kim bilir belki o zaman bu kadar acıtmazdı sensizlik beni..
Seni sensiz yaşamanın sızısına razı oldum şimdi çaresiz..Neden bilmiyorum senden kopmak bilmiyor yüreğimin elleri bir türlü....Orda kalmasınlar istiyorum..Ben koparmak istedikçe sanki daha da yapışıyorlar sana...Bu ilham denilen şeyse artık ayrılmıyor peşimden bu sıralar...Attığım her adımda adını getiriyor aklıma..Hani ENTERESAN olur ya her şey sonra o sözcükler birden aklına gelir "Ya bu benim içimde dolaşan da kimdir"diye.. İşte sende içimde bir filiz olup yeşerdin gönlümde.. Bu baharın müjdecisi sen ol sevdiceğim..
                                                      Yüreğiniz hep sevgiyle kalsın…………

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık