Siverek Haber

Siverek Haber

İTRAİL ( İSRAİL )


21 Temmuz 2014 Pazartesi 13:34

İnsanların insanlığının en belirgin göstergesi olan Filistin’in ablukada olması insanlığını yitirmiş, ümmetin birliğine ve beraberliğine güveni olan insanların kazanacağının en belirgin özelliğidir.

Âlim olmak cahilliyetlikten kurtulmak değildir. Âlimken bile haksızlığın yanında yer almak ancak hiçbir işe yaramayan, toprağa bile gübre olamayan atıklardan başka bir şey değildir. Ey âlimlerin liderleri, ey yüreğinde ümmet aşkı olan devlet liderleri birleşin. Avrupa birliği yada medeniyetin öncüleri arasında yer almak isteyen liderler, kendinize gelin ve birleşin. Öyle bir birleşin ki tüm dünya sizin heybetinizden bile korksun. Varlığınız ve birliğinizi görenler, sizinle savaşmak değil sizinle birleşmek için toplansınlar.

Ey filisin bir kez daha yüreğimiz sızladı, gözlerimizden kan aktı. 1,5 milyar Müslüman içinde seni anlayan 5 milyon Müslümanın içinde yer aldığımız için Allah’a binlerce şükürler olsun. 8 milyon Yahudilere karşı birlik olmadıkça bir bir ölüme gidecektir tüm Müslüman ülkeleri. Ey Filistin Siverek halkı olarak sininle olduğumuzu, senin yanında saf tutuğumuzu ve seni dualarımızdan eksik etmediğimizi bir kez daha haykırarak söylemek isteriz.

Duy ve dinle bizi ey katliamın mimarisi İTrail ( İsrail ). Duy ki ebabil kuşları sizin kulaklarınızı sağır etmeden önce belki kendinize çeki düzen verirsiniz. Duy ki sadece Siverek halkı değil tüm dünya mazlumları başta olmak üzere yüreğinde imanı olanların dualarında Filistin, beddualarında ise sen varsın.

Ey İTrail mazlumlara kurşun sıkmak, bomba yağdırmak kolay gelir sana. Varsa yüreğin ve gücün dualarımıza da kurşun sıksana. Yaradan ile irtibatımıza bomba yağdırsana. Mısır cuntası ile birleşip tüm tünelleri kapatmak kolar gelir sana. Madem çok güçlüsün yaradan ile irtibatımız da koparsana.

Senin gücün yetmez ki Müslümanın dualarına kurşun yetiştirmek. Senin kurşunun ayna ya denk gelmediği müddetçe anlayamazsın ne demek istediğimizi. Senin varlığın bize korku salmaz. Senin varlığın kenetlenmemize ve birlik olmamıza neden olacaktır inşallah.

Öyle bir gün gelecek ki yaptıklarının özrü kabul edilmeyecektir. Yerlerde süründüğünü görmeye bile tahammülümüz yoktur. Seni mescidi aksanın o mübarek toprakları kabul etmeyecektir yaptıklarından dolayı. Seni savunan kendini bilmez Abd ve Almanya bile leşlerinizi gömmeye yanaşamayacaklardır. Kimyasal üretip varlıkları yok etmek süper güç olmak değildir. Süper güç dediğin sıkıntılara çözüm bulup kardeşçe yaşayabilen ve savaşmak yerine tüm dünyada barışı sağlayan bir ülkedir. Kimyasalları mazlumların üstünde deneyerek kendilerini süper güç ilan eden ülkeler korkularını belli etmemek için ürkerek varlığını ispat eden aciz ülkelerin belirtisidir. Müslümanın duasına kimyasallarınız işlemez bilesiniz. Kimyasal üretmek kolaydır sizin için, zor olan insanlık için insan olabilmektir.

Ne beyaz saray nede altın saraylardan gelecek olan hiçbir destek senin yok oluşuna engel olamayacaktır Allah’ın izni ile. Ey köpekleri toplayarak mazlumlara savaş açan itrail kendini bir devlet olarak görme. Kendini insan görünümlü adlandırılmamış bir yaratık olarak görmeni tavsiye ederim. Sana itrail demek bile it’lere hakaret niteliğindedir. O yüzden vaktinin son demlerinde olduğunu, kurtulmak için son kozlarını kullandığınızı çok iyi biliyoruz.

Ey Filistin yalnızlık Allah’a mahsustur. Seninle birlikte olmak büyük bir şereftir. O şerefe nail olanlara selam olsun. Seni yalnız bırakmayan tüm kardeşlerimize, abilerimize ve bacılarımıza selam olsu


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık