Siverek Haber

Siverek Haber

A.Deniz UĞURLU

Korkunuz Sonunuzdan Dünya Lanetlileri


A.Deniz UĞURLU
30 Kasım -0001 Çarşamba 00:00
Korkunuz Sonunuzdan Dünya Lanetlileri
 
Yeryüzünde zulüm yaparak, teknolojik silahlarla mazlumları katlederek, fitne çıkararak, kardeşi kardeşe düşürerek, bir karış toprak için binlerce insanı katlederek, iktidarlarını payidar etmek için çalışan zevatlar ?
İyi bilin ki  Gazze’de Müslümanların göstermiş olduğu direniş,  bundan böyle tüm mazlum,  mustazaf halka sirayet edecek, Yezidler’e, Firavun’lara, Nemrutlar’a karşı başkaldıran Hüseyinler, Musalar, İbrahimler meydanları dolduracaktır.

İyi bilin bunu zalimler !
 
“Küfür devam eder ama Zulüm devam etmez”
 
Bundan böyle mazlumları çirkin oyunlarınızla kandıramayacaksınız.! Müslümanları birbirine düşürerek bundan rant elde edemeyeceksiniz.!
Müslümanları, uçaksavar, top, tank, bombalarınızla korkutamayacaksınız. !
Çocukları, yaşlıları, kadınları katlederek savaşlardan galip gelemeyeceksiniz !
Hoşgörü adı altında Müslümanları kabuklarına çekip onları pasifize edemeyeceksiniz.
Basınınızla, medyanızla Müslümanlara açtığınız kirli savaş boynunuza dolanacak, meleği şeytan, şeytanı melek yapma aldatmacanıza kimseler inanmayacak !
 
Müslümanlar için Gazze bir Milat olacak, Gazze’de akıtılan mübarek kanlar ile nice bahadırlar filizlenecek;  Şaron’ların, Bush’ların, Olmert’lerin rüyasını kaçıran birer Musavi ,  Ayyaş, Yasin, Rantisi’ler dünyayı dolduracaktır.
 
Müslümanlar nasıl ki Sabra, Şatilla, Keşmir, Hama, Halepçe, Susa, Başbağlar, Felluce,  katliamlarını duyunca zalimlere lanet getiriyorlarsa, aynı şekilde GAZZE ismini de duyunca gözlerinin önüne parçalanmış bebeler, gözü yaşlı analar, feryat eden bacılar ve İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun diyen babalar gelecek ve Lanetlenmiş İsrail’e bir kez daha milyonlar lanet getirecektir inşaallah
 
Son olarak zalimlere mesajımız ise;
 
 
Ebû Hüreyre (ra) bildirmiştir: “Resûl-i Ekrem Efendimiz Aleyhissalâtu Vesselâm şöyle buyurdu: ‘Müslümanlarla Yahudiler harb etmedikçe kıyâmet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (gâlip gelerek) Yahudileri öldürecekler. Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; ‘Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu, şu arkamdaki Yahudi’dir, gel de onu öldür!’ diye haber verecektir. Sadece Garkad ağacı müstesna, çünkü o, Yahudilerin ağaçlarındandır (MüSLİM)
 
 “O kâfirler, kendilerine mühlet vermemizin kendileri hakkında hayır olduğunu sanmasınlar. Onlara mühlet vermemiz, günahlarının artması içindir. Onları zelil ve perişan eden bir azap vardır” (Ali İmran, 3/178)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık