Siverek Haber

Siverek Haber

SELAM OLSUN İKRA İLE BİLGİLENENLERE


18 Eylül 2012 Salı 18:25

 

Dokunulmazlıkların olduğu bir ülkede, en DOKUNULMAZ olan dini değerlerimizi kötülemeye çalışanlara karşı hiçbir şey yapmayanların vicdanlarına dokunmuyor mu?

Peygamberimize hakaret içeren bu filmin çıkması azda olsa yüreklerinizi sızlatmıyor mu ki sesiz kalıyorsunuz?. Kâinat ki Peygamberimizin nuru için yaratıldı. Mahşer âleminde Onun (s.a.v.) şefaati olmasa kurtulacağınızı mı zannediyorsunuz? Artık sonu gelmedi mi İslam âlemine yapılan bu hakaretlerin. Daha kaç tane KURAN yakılacak? Daha kaç tane filim çekilecek? Ve daha kaç kez meydanlarda toplanıp lanet okuyacağız?

Din işlerini ve devlet işlerinizi bu ve bu tür olaylar karşısında ses çıkarmamak için mi ayırdınız? Diye düşünmemek elde değil. Bugün anayasa yerine yüce Kitabımız KURANI KERİMİN hükümlerini uygulamış olsaydınız, ortada ne terör, ne ırk ayırımı ve nede dinlere karşı hakaretler olurdu. Tabi bunları uygulamak her nefsin harcı değildir. Kimse bir HZ. Ömer kadar adaletli olamaz. Kimse HZ. Ömer’in uygulamasını uygulamaya cesaret bile edemez.

Dini İslam olan herkes bilmeli ki tüm Müslümanların birleşme zamanı geldi. İslam ordularının toplanma zamanı gelmiştir. ALLAH’IN askerlerinin hazırlanıp yollara çıkma zamanın geldiği bir durumdur. Ey zalimler sonunuz hüsran olmadan gelin Müslüman olun. ALLAH’TAN korkun. Cennet dururken cehenneme girmeyin. Yaptığınız hakaretlerin sonu olması temennisi ve bu yaptığınız çirkin saldırılar inşallah sizin Müslüman olmanıza vesile olur. Ve inşallah artık dünyadaki tüm kafirler kendine gelir. Bu size bir çağrıdır.

Sizi yaptığınız hakaretler ve hatalarınızdan dolayı hem kınayan hem de İslam’a davet eden tüm Müslümanlara SELAM olsun. SELAM olsun İKRA’NIN önemini bilenlere. SELAM olsun İKRA ile bilgilenenlere. Ve SELAM olsun bir araya gelip Hakkı seslenenlere. SELAM olsun hep bir ağızdan Tekbir getirenlere.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık