EY RAHMETİN BOL YAĞDIĞI ŞEHRİM 

Geçenin karanlığında bir yağmur yağdı mübarek şehrimize. Bizi bizden gayri kimse anlamaz. Biz; sen, ben, o, bu değiliz artık. Biz Allah’ın katında makbul olan dini, Muhammed Mustafa(s.a.v)’nın indirdiği Kitabı kabul etmiş bir ümmetiz.

Ey Rahmet ’in bol yağdığı şehrim. Sizin üzerinize yağmur yağdı lakin Gazze’mizin üzerine bombalar yağıyor. Küfür tek milletse biz de tek yumruk olacağız. Kalkın, kalkın ve haykırın. Allah için kalkın, Muhammed(s.a.v) için kalkın. Hüseyni sevda için kalkın. Hep birlikte tekbir sesleri ile korkutun zalimleri.

Ey ülkem ’in umutlu insanları. Kardeşlerimiz bombardıman altındayken, biz nasıl sıcak yatağımızda uyuya biliriz ki. Kalkın ey Müslüman ülkem, kalkın zalimler birlik görsün. Kalkın ki küfrün orduları ümmet görsün. Yürüyüşünüz yeryüzünü titretsin. Tekbir sesleriniz, gökyüzündeki ebabil kuşlarını uyandırsın.

Şehitlerin yurdu kan gölüne dönmüşken biz hala oturacak mıyız? Cennet kokan topraklarda zalimler zülüm ederken biz oyalanacak mıyız? Uyanın ey ülkemin güzel insanları. Uyanın ve bir bakın kimler saldırıyor kardeşlerimize. Kalkın artık kalkın ve haykırın. Hep birlikte dua edin kardeşlerimize. Hep birlikte şehitlerimizi uğurlayalım dua ile.

Ey Gazze senden uzakta olmak yüreğimizi yakıyor. Değil sana dokunan, sana uzanan eller kırılsın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun inşallah.

ADEM TAŞÇI16 Kasım 2012 Cuma 13:20

http://www.siverekgenclik.com/yazar/ey-rahmetin-bol-yagdigi-sehrim-1803.html