Siverek Haberleri

Siverek Haberleri

Ana Sayfa İLÇE KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ SİVEREK LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

İLÇE KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ SİVEREK LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Mehmet SEZGİN/SİVEREKŞanlıurfa’nın Siverek ilçe kaymakamı Kemal Yıldız ilçenin en kalabalık liselerinden bir olan Siverek lisesinde incelemelerde bulundu.   Kaymakam Siverek Lisesi öğretmenler odasında okul müdürü Yusuf Karataş ve

Giriş Tarihi: 1 Mayıs 2008 Perşembe 19:37
İLÇE KAYMAKAMI KEMAL YILDIZ SİVEREK LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
okul öğretmenleriyle bir toplantı düzenledi. Kaymakam Yıldız  Öğretmenler ve okul idaresiyle yaptığı toplantıda şöyle  konuştu’’ öğrencilerin şiddet olaylarından  uzak tutmak  ve onları anlamak için  öğretmenlerin öğrencilerine bir baba bir ağabey şefkatiyle  yanaşması gerekiyor. Erginlik çağında olan öğrencilerin psikolojilerini anlamak  o psikoloji doğrultusunda farklı yaklaşımlarla  öğrenciyi  okula ve hayata kazandıra biliriz.Aksi davranışlar öğrenciyi eğitimden soğutur’’dedi.
   Okul müdürü Yusuf Kartaş ‘’ okulun bazı ihtiyaçlarının olduğunun onarım görmesi gereken  bölümlerin olduğunun hatırlatması üzerine’’Kaymakam Yıldız Okulun sorunların kısa zamanda gidereceklerin  öğrencilerin rahat bir ortama da eğitim görmelerin  sağlamak için gerekenin yapılacağını’’belirti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık