Ana Sayfa Ekonomi SEKÜP'ün köy okullarına desteği sürüyor

SEKÜP'ün köy okullarına desteği sürüyor

Siverek Elden Ele Eğitim ve Kültür Plarformu'ndan (SEKÜP) Gönüllüleri Türkiye'nin dört bir yanından köy okulları için destek kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2017 Pazar 08:23
SEKÜP'ün köy okullarına desteği sürüyor

Siverek Elden Ele Eğitim ve Kültür Plarformu'ndan ( SEKÜP) Gönüllüleri Türkiye'nin dört bir yanından köy okulları için destek kampanyası başlattı.

Kampanyadan gelen kitap ve kırtasiye materyalleri Seküp temsilcileri tarafından paketlenerek 12 köy okuluna gönderildi. Seküp kurucu üyelerinden Berat Ahmer yaptığı açıklamada: "Seküp olarak sömestri tatilindeki faaliyetlerimizi üniversitelerimizde sürdürdük. Köy okullarımız için temsilciler olarak kampüslerimiz de standlar açarak kitap, defter ve kırtasiye materyalleri topladık. Bu materyalleri ilçemize gönderdik ve paketleme işlemini yaptıktan sonra köy okullarındaki kardeşlerimize gönderdik. Bu sürecin 23 Nisan'a tekabül etmesi de bizim için manidardır. Seküp ilerleyen günlerde kitaplık oluşturma projesiyle çalışmalarına devam edecektir, bu bağlamda bizlerden desteğini esirgemeyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz"dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Mercimek hasadı başladı

Mercimek hasadı başladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık