Siverek Haberleri

Siverek Haberleri

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREK'TE İLAHİ KONSERİ DÜZENLENDİ

SİVEREK'TE İLAHİ KONSERİ DÜZENLENDİ

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Başkanlığı tarafından ilahi konseri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2015 Çarşamba 16:20
SİVEREK'TE İLAHİ KONSERİ DÜZENLENDİ
Siverek’te, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Başkanlığı, Siverek Belediyesi’nin katkılarıyla Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Hürriyet Caddesi üzerindeki tören alanı yanında, teravih namazının ardından ilahi konseri düzenledi. Grup Dergahın katıldığı konserde semazen gösterisi beğeni ile izlendi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, daha önce düzenlenen olaylı Mustafa Ceceli pop konserinde olduğu gibi bu etkinlikte de konser alanında gerekli düzenlemeleri yapmadığından dolayı erkek ve kadınlar iç içe konseri izlemek zorunda kaldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri yetkilisi Murat Müjdeci, konsere ailece katılanların ailesi ile birlikte piknik havasında konseri izlediğine dikkat çekerek, geniş katımlı etkinliklerde bu konuda gerekli düzenlemeleri yapacaklarını söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Başkanlığı tarafından 26 Haziran’da Grup Tillo, 8 Temmuz tarihinde ise Murat Belet konserleri düzenlenecek.

www.siverekgenclik.com

Foto: Eyyüp SarıYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Doğalgaz şirketinin abonelerine göndermiş olduğu SMS’ye tepki

Doğalgaz şirketinin abonelerine göndermiş olduğu SMS’ye tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık