Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi SİVEREKLİ İZCİLER DİYARBAKIR'DA TİYATRO İZLEDİ

SİVEREKLİ İZCİLER DİYARBAKIR'DA TİYATRO İZLEDİ

Siverek Yavuz Selim İlkokulu ve Örgülü İlkokulu İzcileri Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda "Neşesaçan" adlı çocuk oyununu izledi.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2014 Pazartesi 19:00
SİVEREKLİ İZCİLER DİYARBAKIR'DA TİYATRO İZLEDİ

Siverek Yavuz Selim İlkokulu ve Örgülü İlkokulu İzcileri Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda "Neşesaçan" adlı çocuk oyununu izledi. Siverekli minik izciler, İzci Liderleri Güngör Yıldız ve Mahmut Delidolu öncülüğünde Diyarbakır'a gittiler.

Yavuz Selim İlkokulundan hareket eden minik izcilere yolda Örgülü ilkokulu izcileri de katıldı. İlk olarak Nevruz Parkında piknik yapıp doyasıya eğlenen izciler "Neşesaçan" çocuk oyununu izlemek için Devlet Tiyatrosuna geçtiler. Bir perdelik oyunu heyecan ve neşe ile izlediler. Siverek'e dönüş yolunda Lunaparka uğrayıp oyuncakları kullandılar. İzci Liderlerinden Mahmut Delidolu yaptığı açıklamada "İzcilerimizle 3. kez Diyarbakır Devlet Tiyatrosuna oyun izlemeye geldik. Üçüncü gelişimizin farklı olmasını istedik ve üç farklı etkinlik yapmayı planladık. Nevruz Parkında piknik, tiyatro ve lunapark eğlencesini bir arada gerçekleştirmek nasip oldu." dedi

www.siverekgenclik.comYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık