AK Parti İl Başkanlığından Cumhurbaşkanının temel atma törenine davet

AK Parti İl Başkanlığınca düzenlenen basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'da yapacağı temel atma törenine tüm Urfa halkı davet edildi.

AK Parti İl Başkanlığından Cumhurbaşkanının temel atma törenine davet
15 Nisan 2023 - 15:23
AK Parti il Başkanlığı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 Nisan 2023 tarihinde yapacağı Şanlıurfa ziyareti ile ilgili basın açıklaması düzenlendi.

Basın açıklamasını okuyan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, "9 Nisan itibarıyla AK Parti Şanlıurfa Milletvekili listesi belli oldu. 13 Nisan tarihinde aday tanıtım programımızı icra ettik. Halkımızın göstermiş olduğu teveccühten son derece mutluyuz. Teveccühün her gün biraz daha arttığını hep beraber görüyoruz. İnşallah 14 Mayıs'ta ikinci bir bayramı da yaşayacaktır. 16 Nisan Pazar günü Sayın Cumhurbaşkanımız, Şanlıurfa Nevali Otel'in arkasında halkımıza hitap edecek. Tüm Şanlıurfalıları programa davet ediyorum." dedi.

Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, söz alarak tüm Urfalıları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Urfa programına davet etti.


 
Bu haber 288 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum