Başkan Çakmak merkez mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak Merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek yapılan ve yapılacak projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Çakmak merkez mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi
01 Aralık 2022 - 16:39


Belediye sosyal tesisleri Cudi Paşa Konağında düzenlenen toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Nedim Lale, Merkez mahalle muhtarları ile bazı birim müdürleri katıldı.

Toplantıda muhtarların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Ayşe Çakmak Siverek'e kazandırılan projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Çakmak, gerek ilçe merkezi gerekse kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi verdi.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Halkın temsilcileri olan değerli muhtarlarımızla Siverek'te yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili fırsat buldukça biraraya geldiklerini belirterek şunları kaydetti. ''Bilindiği üzere Siverek hem coğrafi anlamda hem de nüfus anlamında Şanlıurfa'nın en büyük ilçesi kentin sorunlarını çözüme kavuşturmak için Muhtarlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerimizle zaman zaman biraraya geliyoruz, mahallelerimizin sorunlarını dinleyerek çözüme kavuşması için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Siverek'e kazandırılan projeler, yürütülen ve yapılacak çalışmalarla ilgili muhtarlarımız ve STK temsilcilerimizle toplantılarımızı sürdüreceğiz'' dedi.

Merkez mahalle muhtarları düzenlenen toplantıdan dolayı Belediye Başkanı Ayşe Çakmak'a teşekkür etti.

 


Bu haber 215 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum