Bucak, Siverek Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olacak

Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak, 31 Mart 2024 tarihinde yapılması öngörülen seçimlerde Siverek Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olacağını açıkladı.

Bucak, Siverek Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olacak
08 Aralık 2023 - 10:09
Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak,  Göbeklitepe Ajans'ta Gazeteci İsmail Arslan'ın sunduğu %100 Siyaset programının konuğu oldu.

31 Mart 2024 tarihinde yapılması öngörülen seçimlerle ilgili konuşan Bucak, "Şuana kadar herhangi bir partiden aday olmam konusunda bir teklif gelmedi. Partilerden aday olmam konusunda istekte bulunuyorum; ama önüne bir bariyer çekiliyor, bu istediğim kabul edilmiyor. Onların zaten bizden bu yönde bir istekleri olmaz. Seçimde kazanana kadar bu iş devam edecek. Belediye seçimleri yaklaşıyor. Mademki sistem bizi kabul etmiyor. Bizde bu sistemin zincirlerini kırarak bir yerlere gelmek zorundayız. Kendi bileğimiz gücü, maddiyatımız ve oyumuzla bunlara bir ders vermek zorundayız. Bu da ancak bağımsız aday olmamla mümkün olacaktır. Geçen belediye seçimleri hariç şuana kadar bütün seçimlere bağımsız girdim. Önümüzdeki seçimde de Allah'ın izniyle bunların hepsine külahını ters girdireceğim." dedi

GAPGündemi.com


 
Bu haber 2119 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEM'e Şanlıurfa Büyükşehir Eşbaşkan adayı şoku
DEM'e Şanlıurfa Büyükşehir Eşbaşkan adayı şoku
Gülpınar'dan Çakar'a tepki
Gülpınar'dan Çakar'a tepki