Emin Yetim Merkez Mahalle muhtarları ile bir araya geldi

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel seçimlerinde İYİ Parti'den Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, Şanlıurfa'da merkez 3 ilçe muhtarları ile iftarda bir araya geldi.

Emin Yetim Merkez Mahalle muhtarları ile bir araya geldi
16 Nisan 2023 - 12:47
İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim’e, İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı M. Sadık Köroğlu, İYİ Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Halil Kızılelma’nın yanı sıra teşkilat üyeleri de eşlik etti. 

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, bu akşam özel bir mekânda gerçekleşen iftar yemeğine Şanlıurfa’nın Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde görev yapan 3 merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek onlarla sohbet etti.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde İYİ Parti'den Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bugün özel bir mekânda gerçekleşen iftar yemeğine İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve beraberinde bulunan İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Mehmet Sadık Köroğlu ile birlikte Şanlıurfa'daki Merkez Eyyübiye Haliliye ve Karaköprü ilçelerinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyip 14 Mayıs günü milletvekili olduğu zaman muhtarların sorunlarını dinleyeceği ifade ederek tam destek istedi.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim 14 Mayıs akşamı akabinde tüm sorunlarına çözüm bulacaklarını ifade ederek desteklerini istedi.

Bu gün ki iftar davetine icabet ettiğiniz için hepinize teşekkürü borç bilirim. Bildiğiniz üzeri 28. dönem İYİ Parti Milletvekili adayı olarak şanlı şehrime hizmet etmek adına Milletvekili Adayı olduğunu ifade eden Emin Yetim “Bu kutlu yola baş koyduk. Öncelikle Şanlıurfa'nın her karışını bildiğimi ve tüm sorunlarını vukuf olduğumu bilmenizi isterim. Allah izin verirse hizmet etmek için çıktığım bu yolda Urfalıların öz evladı olarak vekil seçilirsem ikametimi şanlı şehrim Şanlıurfa’dan taşımayacağıma ve meclisin çalışmadığı günlerde sizlerin arasında olacağıma söz veriyorum. Özellikle siz muhtarlarla sürekli olarak irtibat halinde olacağımın ve sorunlarınıza çözüm noktasında gerekli olan tüm çabayı sarf edeceğimin bilinmesini isterim. Şanlıurfa'nın tüm sorunları için çıktığım bu yolda desteklerinize talibim. Size her şey'in İYİ olacağına söz veriyorum." dedi.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim sosyal medya hesabından ise, “Demokratik toplumun temel yapı taşlarından olan muhtarlarımızı önemsiyoruz. Bu vesile ile 3 merkez ilçe muhtarlarımız ile iftar sofrasında bir araya geldik. Sorunlarını dinledik. İYİ bir memleket için muhtarlarımızla BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ." dedi.

Toplantıya katılan Muhtarlar adına bir konuşma yapan Ertuğrul Gazi Mahallesi Muhtarı ve Şanlıurfa Muhtarlar Dernek Başkanı Halil Haktankaçmaz ise İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan Emin Yetim’e çıkmış olduğu bu ulvi yolda üstün başarılar dileyerek her zaman ve her koşulda yanında olacaklarını ifade etti.


Bu haber 724 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karacadağ'daki yangında arı kovanları zarar gördü
Karacadağ'daki yangında arı kovanları zarar gördü
Urfa'da ormanlık alanlara giriş yasağı
Urfa'da ormanlık alanlara giriş yasağı