Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa 13-14 Yaş Greko-Romen Güreş İl birinciliği Mücadelesi

13-14 Yaş Greko-Romen Güreş İl birinciliği Mücadelesi

ABDULKADİR EMİN ÖNENŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ( BASIN DANIŞMANLIĞI )Endüstri Meslek Lisesi Spor salonunda gerçekleşen Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2007-2008 Eğitim Ve Öğretim Yılı 13-14 Yaş Greko-Romen Güreş İl Birinciliği Mücadelesinde Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin ÖNEN                                

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2007 Pazartesi 15:04
13-14 Yaş Greko-Romen Güreş İl birinciliği Mücadelesi
başarılı öğrencileri tebrik ederek dereceye girenlere madalyalarını verdi.      Takım sıralamasında  birincilik kupasını Koç İlköğretim okulu antrenörüne taktım etti. İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi ŞAHİN’den kurum ile ilgili bilgiler alan ÖNEN, daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Bakanlık Temsilcisi Temel Büyükbudak’la görüşerek sporcuların ihtiyaçları olan malzemelerin ve eksiklerin giderilmesi için çalışma başlattıklarını söyledi. Kupa töreninde konuşan Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin ÖNEN; Genç sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonasında Şanlıurfa’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum dedi.
     İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Temel BÜYÜKBUDAK ise Şanlıurfa’da ilk defa bir milletvekilinin turnuvalara katılıp destek vermesinden dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi.    


 
 

                                                                                                              Abdulkadir Emin ÖNEN
                           Şanlıurfa Milletvekili
                         ( Basın Danışmanlığı )
  
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık