Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Bebeğime ne zaman kavuşacam

Bebeğime ne zaman kavuşacam

Bebeğime ne zaman kavuşacam

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2017 Cuma 14:09
Bebeğime ne zaman kavuşacam

Anne adayları bir bebek beklediklerini öğrendikten sonra uzun ve heyecan verici bir serüvene atılırlar. Bu serüven esnasında gebelik hesaplama anne adayları için büyük önem taşımaktadır. Bebeğini ne zaman kucağına alacağını bilmek anne adaylarının bu heyecanlı serüveni yönetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra doğum için gerekli hazırlıkları yapabilmelerine de olanak tanımaktadır.

Hamilelik süresinin hesaplanmasında anne adayının son regl günü büyük önem taşımaktadır. Son regl gününüzü bildiğiniz sürece gebelik hesaplama işini kolay bir biçimde halledebilirsiniz. Bebeğinizi ne zaman kucağınıza alacağınızı bilmek hamilelik süresince hazırlıklarınızı belirli bir düzene göre yapmanıza, doğum anına hazır olmanıza ve bu süreci en etkili biçimde yönetmenize yardımcı olmaktadır.

Hamilelik sürenizi hesaplayarak bebeğiniz hakkında pek çok bilgi elde edebilirsiniz. Bebeğinizi tahmini olarak ne zaman kucağınıza alacağınızı bilmek, bebeğinizin burcunu öğrenmek, hamilelik hakkında detaylı bilgi edinmek için http://www.gebe.com/gebelik-hamilelik-hesaplama/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Hamileliğiniz hakkında edineceğiniz bilgiler bu heyecanlı yolculuğu daha az sorun ile atlatmanıza ve her duruma daha hazırlıklı olmanıza olanak tanıyacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık