Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi Erkek Pantolon Modeli

Erkek Pantolon Modeli

Yaz ve kış aylarında erkeklere özel tasarlanan pantolonlar, en çok giyilen ürünler arasında yer alıyor. Pantolon modeli olarak, pamuklu kumaş tercihi yerinde bir tercihtir.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2016 Perşembe 16:29
Erkek Pantolon Modeli

 

Yaz ve kış aylarında erkeklere özel tasarlanan pantolonlar, en çok giyilen ürünler arasında yer alıyor. Pantolon modeli olarak, pamuklu kumaş tercihi yerinde bir tercihtir. Özellikle yaz aylarında, pamuklu kumaş ile üretilen pantolonlar, erkeklerin rahat etmesini sağlıyor. Hava alan ve teri emen dokusu ile yaz aylarında tercih edilmesi gereken bir kumaş türüdür.

Renk seçimi bu modelde yerinde yapılmış. Bordo ve diğer açık renkler, yaz aylarında giyildiğinde, spor bir tarzı yansıtıyor.

Ancak ürün hakkında daha fazla bilgi yer alabilir. Her ne kadar, ürünün profil resminde, bazı kombin örnekleri verilse de, açıklamalı bilgi olarak, kombin yapılacak kıyafetlere yer verilebilir. Bu sayede pantolon ürünü, satın alacak kişiye daha cazip gelebilir.

Pantolon Kombini

Resimde gösterilen kemer ayrıntısı bazı resimlerde hoş durmuyor. Güzel olan ayrıntıların yer alması daha iyi olacaktır. Ayakkabı seçimi güzel fakat daha çeşitli ayakkabı seçimleri ile pantolon ürünü, daha cazip hale getirilebilir. Gömlek seçimi gayet iyi olmuş. Gömlek türleri ile ilgili de kombin bilgisi verilmesi yerinde olacaktır.

http://www.wessi.com/pantolon

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yapılandırma paketinden yaklaşık 4 milyon kişi faydalanacak

Yapılandırma paketinden yaklaşık 4 milyon kişi faydalanacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık