Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi MEZARLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN DEFİN AÇIKLAMASI

MEZARLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN DEFİN AÇIKLAMASI

Siverek Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü yaptığı açıklamada defin işlemlerinin geçmişte olduğu ücretsiz yapılacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2014 Pazar 20:23
MEZARLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN DEFİN AÇIKLAMASI

Siverek Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürü Hacı Seriştir son günlerde halk arasında dilden dile dolaşan defin işlemlerinin ücretli olacağı söylentileri üzerine gazetecilere bir açıklamada bulunarak söylentilerin asılsız olduğunu söyledi.

Seriştir gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti. "Son günlerde özellikle belediyenin yeni yönetiminin iş başı yapmasının ardından bazı şahısların vatandaşlar arasında dolaşarak "Ücretsiz olan cenaze defin işlemlerinin artık ücretli olduğu" dedikodusu yaymaya başladılar.Eskiden olduğu gibi bu güne kadar hiçbir cenaze işleminden ücret alınmamıştır. İddiası olanlar belediye başkanımıza şikâyette bulunabilirler vatandaşlarımızın bu türden dedikodulara inanmamaları gerekmektedir. Cenaze işlemi ve diğer bilgiler için Alo 188 telefon hattımızdan her türlü bilgiyi alabilirler. Vatandaşlarımızın bu asılsız ve art niyetli dedikodulara aldırış etmemeleri gerektiğini bir kez daha belirtmek isterim" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık