Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Asayiş Nida Sanat Topluluğundan ilçe kaymakamına ziyaret

Nida Sanat Topluluğundan ilçe kaymakamına ziyaret

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde faaliyet gösteren Nida Sanat Topluluğu yönetiminden İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler’e ziyaret.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 02:14
Nida Sanat Topluluğundan ilçe kaymakamına ziyaret

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde faaliyet gösteren Nida Sanat Topluluğu yönetiminden İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler’i ziyaret etti.

Nida Sanat Topluluğu Kurucusu Abdullah Hakan Lale, Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Özusan ve Hanife Üreoğlu’nun katıldığı görüşmede İlçe Kaymakamı topluluk hakkında bilgi aldı. Konu ile ilgili açıklama yapan İlçe Kaymakamı Mustafa Çiftçiler şunları kaydetti. “İlçemizde kültürel, sosyal ve sanatsal çalışmaların artması ilçemizin imajı açısından çok önemli. Bu anlamda faaliyet gösteren kuruluşlara önemli destek düşüyor. Temennimiz bu tür çalışmaların ilçemizde gün geçtikçe artması” dedi.

Nida Sanat Topluluğu Başkanı Abdullah Hakan Lale ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “ İlçe Kaymakamımız Mustafa Çiftçiler’e topluluğumuzun kuruluş amacını ve çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verdik. Önümüzdeki süreçte yapmak istediğimiz çalışmalar için desteklerini istedik kendisi de yapmak istediğimiz projeleri olumlu karşılayarak İlçemizin bu tür çalışmalara ihtiyaç duyduğunu belirtti. Bizlerde İlçemizde bu tür sanatsal aktivitelerin artması için elimizden geldiğince çalışmalar ortaya koyacağız.” dedi.

Haber merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da bir çiftçi öldürüldü

Şanlıurfa'da bir çiftçi öldürüldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık