Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa SİVEREK BELEDİYESİNDEN TRAFOSU OLMAYAN MAHALLELER TRAFO DESTEĞİ

SİVEREK BELEDİYESİNDEN TRAFOSU OLMAYAN MAHALLELER TRAFO DESTEĞİ

Mehmet SEZGİN/SİVEREKŞanlıurfa’nın Siverek İlçe Belediye Başkanlığı ilçede sık yaşanan elektrik kesintilerine çözüm bulmak amacıyla

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2009 Çarşamba 19:28
SİVEREK BELEDİYESİNDEN TRAFOSU OLMAYAN MAHALLELER TRAFO DESTEĞİ
bu güne kadar ilçenin çeşitli mahallerine trafo desteği vererek vatandaşların karanlıkta kalmamasını sağladı.
 
Trafo yetersizliğinden s,dolayı her gece karanlıkta kaldıklarını belirten Şirinkuy mahalle sakinleri ilçe belediyesine gelerek belediye tarafından mahallelerine trafon alınmasını istediler.
Siverek’te enerji sorununu had safhada olduğunu belirten ilçe belediye Başkanı Ali Murat Bucak konuyla ilgili yaptığı açıklamada ’’Bilindiği gibi elektrik sorunu belediyenin sorumluluğunda olmamasına rağmen Siverek belediyesi olarak memleketin bu sorununa duyarsız kalamayız. Önceki yıllarda benzer sorunların yaşandığı Şirinkuyu, Kale, Abdalağa ve güneye mahallerine dört trafo alarak vatandaşların karanlıkta kalmamasını sağladık. Bu yıl trafo sorunu yüzünden karanlıkta kalan Seyfioğlu, Gülabibey, Hliliye ve Camikebir mahallerine yeni trafo desteği vererek vatandaşlarımıza yardımcı olacağız. Elektrik sorunun belediyenin sorumluluğunda olmasa da bu memleket hepimizin onun için en ufak bir sorunu bile belediye olarak bizi ilgilendirir, ilçede elektrik sorunun çözümüne katkılarımız devam edecek’’ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık