Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi UMRE ÖDÜLLÜ SİYER SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

UMRE ÖDÜLLÜ SİYER SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Peygamber Sevdalıları Platformu Üyesi Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenecek Umre Ödüllü Siyer Sınavı için başvurular başladı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2014 Salı 14:04
UMRE ÖDÜLLÜ SİYER SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Peygamber Sevdalıları Platformu Üyesi Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenecek Umre Ödüllü Siyer Sınavı için başvurular başladı. Sınav 18 yaş ve üstü, 14-17 yaş arası ve 10-13 yaş arası olmak üzere toplam üç kategoride yapılacak. Sınavda 18 yaş ve üst kategorisinde Türkiye sıralamasına giren ilk 44 kişi umre ile ödüllendirilecek. 14-17 Yaş kategorisinde dereceye giren ilk 3 kişi velisi ile birlikte umreye gitmeye hak kazanacak.10-13 yaş kategorisinde ise ilk 10’a girenlere tablet hediye edilecek. Ayrıca ilçe genelinde her üç kategoride ilk üçe girenlere çeşitli hediyeler verilecek.

İkra-Der tarafından yapılan açıklamada amaçlarının insanlığın yegâne kurtuluşu olan Hz. Peygamberin örnek hayatını okumak, okutmak, anlamak ve yaşatmak olduğu hatırlatılarak, tüm Siverek halkı sınava davet edildi.

Sınav başvuruları 25 Ocak tarihine kadar Kız Meslek Lisesi arkasında, Hür Dava Partisi İlçe Binası bitişiğindeki “İlim Kitap Evinde” yapılacak.

Siyer sınavı 1 Şubat 2014 tarihinde saat 10.00'da Yusuf Sami İmam Hatip lisesinde yapılacak.

www.siverekgenclik.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık