Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa YILIN GAZETECİLERİ, ÖDÜLLERİNİ ALDI

YILIN GAZETECİLERİ, ÖDÜLLERİNİ ALDI

Özel HaberGüneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yılın Gazetecileri” yarışmasında 'Fotoğraf ve Tv Görüntü' dalında iki ayrı ödüle layık görülen Şanlıurfa

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2008 Salı 14:17
YILIN GAZETECİLERİ, ÖDÜLLERİNİ ALDI
Doğan Haber Ajansı ödüllerini düzenlenen törenle aldı. Diyarbakır Clas Otel'de düzenlenen ödül törenine Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır Ak Parti Milletvekili Kutbettin Arzu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İhsan Uğur, Çınar Kaymakamı  Hasan Tanrıseven, Diyarbakır Özel İdare Genel Sekreteri Batman eski Vali Yardımcılarından Ahmet Aydın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yetkileri, STK temsilcileri ünlü sanatçı Bedri Ayseli ile kalabalık davetli topluluğu katıldı. Ödül töreninde konuşma yapan GGC Başkanı Faruk Balıkçı, gazetecilik mesleğinin onurlu bir meslek olduğunu, bu onurlu mesleği icra eden gazeteci arkadaşların başarılarından ötürü kendilerine ödül vermekten son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu da Diyarbakır ve Bölgede gazetecilik yapmanın zorluklarına dikkat çekerek, gazetecilerle sürekli beraber olduklarını ancak bugün son derece anlamlı bir gün olduğunu söyleyerek; “Gazetecileri her gün törenlere çağırıyoruz bugün ise kendi törenlerine bizleri davet ettiler, başarılı olan tüm gazetecileri tebrik ediyorum' dedi.
Yapılan konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Fotoğraf dalında 'Bize emanetler' isimli çalışmasıyla yılın gazetecisi ödülüne layık görülen Şanlıurfa Doğan Haber Ajansı Büro Şefi Hasan Kırmızıtaş, ödülünü Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İhsan Uğur'un elinden aldı. Yine Şanlıurfa DHA Bürosundan TV Görüntü dalında “Viranşehir’de Nevruz” çalışmasıyla yılın gazetecisi seçilen Ali Leylak ise ödülünü Diyarbakır'ın nadir yetiştirdiği sanatçılarından Bedri Ayseli'den aldı.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık