Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Ekonomi YILMAZ TEMİZLİK PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

YILMAZ TEMİZLİK PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, sabah erken saatlerde temizlik işleri personeliyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 13 Nisan 2015 Pazartesi 17:05
YILMAZ TEMİZLİK PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Yılmaz, mesainin ilk günü olan Pazartesi sabahı saat 06.00’da Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görev yerlerine dağılan Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan temizlik personeliyle bir araya geldi. Toplantıda personelin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Yılmaz, talepleri tek tek not aldı.

Personelin hafta sonu izinleri hakkındaki taleplerini dinleyen Yılmaz, işlerin aksamaması kaydıyla yeni bir düzenleme yapılacağını ifade etti. Temizlik İşleri Müdürü Metin Çokzaman ve görevli personel ile kısa bir istişare toplantısı yapan Yılmaz, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantı, Başkan Yılmaz ve işçilerin çektirdiği hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Güne sürekli erken başladıklarını ifade eden Başkan Yılmaz; “Bugün saat 06.00 sıralarında temizlik işleri müdürlüğü bünyesinde çalışan işçi kardeşlerimizle bir araya gelerek, kendileri ile hasbihal etme fırsatı elde ettik. Kardeşlerimizin taleplerini dinledik, kendi taleplerimizi ilettik. Her yönüyle olumlu bir görüşme oldu. Kendilerini kat-i suretle mağdur etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık