Haliliye'de selin izleri silinmeye devam ediyor

15 Martta yaşanan sel felaketinin izlerini silmeye devam eden Haliliye Belediyesinin çalışmaları devam ediyor. Selden etkilenen mahallelerde dış cephe boyama işlemlerini yürüten Haliliye Belediye ekipleri çalışmalarına Süleymaniye Mahallesinde devam ediyor.

Haliliye'de selin izleri silinmeye devam ediyor
03 Nisan 2023 - 16:43
15 Mart tarihinde yaşanan sel felaketinin izlerini Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatı ile silmek için yoğun olarak çalışan Haliliye Belediyesi ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  

Ekipler Haliliye ilçesindeki selden en çok etkilenen 14 mahallede çalışmaların yoğun bir şekilde yürütürken, sel nedeniyle zarar gören ev ve iş yerlerinde kısa süre içerisinde çalışma başlatıldı. Temizlik çalışmalarının ardından oluşturulan boyama ekipleriyle mahallelere giren Haliliye Belediyesi ekipleri , selin izlerini silmek için dış cephe boyama çalışmalarını yürütüyor. Karşıyaka Mahallesi ile başlayan dış cephe boyama çalışmaları, selden etkilenen bir diğer Süleymaniye Mahallesiyle devam ediyor. Mahallelerde periyodik olarak devam eden çalışmalarla ilk olarak dış cepheleri boyayan ekipler, daha sonra hanelerin içini de boyayacak.
Bu haber 208 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum