İyi Parti Adayı Emin Yetim'den ilçelere çıkarma

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve beraberindekilerin seçim çalışmaları kapsamında Akçakale, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerini ziyaret etmeleri, bölgedeki seçmenlerle doğrudan iletişim kurarak desteklerini istedi.

İyi Parti Adayı Emin Yetim'den ilçelere çıkarma
05 Mayıs 2023 - 17:35
İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, bu sabah erken saatlerde başladığı ilçe turlarının ilk ayağı olan Akçakale ilçesinden başlayarak burada İYİ Parti Akçakale İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İYİ Parti İlçe Başkanı İbrahim Toygar’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İYİ Parti Adayı Emin Yetim, daha sonra Akçakale ilçesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Emin Yetim’in Akçakale ilçe ziyaretinden sonraki durağı ise Viranşehir Ziraat Odası ve Viranşehir Zahireciler Borsası oldu.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, burada Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci ve Viranşehir Zahireciler Borsası Başkanı Remzi Atan’ı makamlarında ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için destek istedi.
İYİ Parti Adayı Emin Yetim’in Viranşehir’deki son durağı ise İYİ Parti Viranşehir ilçe Başkanlığı oldu, Aday Yetim burada İYİ Parti Viranşehir ilçe Başkanı Süleyman Cebe ve yönetim kurulunu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Aday Yetim’in son durağı ise İYİ Parti Ceylanpınar ilçe Başkanlık binası oldu. Yetim burada İlçe Başkanı Ömer Koyuncu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, gün boyunca yapmış olduğu çalışma ve ziyaretlerden sonra şu açıklamalarda bulundu. “Özellikle son yıllarda Türkiye'nin Güneydoğu bölgesinde yaşanan terör olayları ve sınır komşularıyla olan ilişkilerin gerilmesi, bölgenin ekonomik ve sosyal hayatını olumsuz etkilemiştir.
Bu nedenle seçim sürecinde adayların bölgeye özel bir ilgi göstermesi, halkın sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sunması büyük önem taşımaktadır.

Emin Yetim ve ekibi de bu amaçla bölgeyi ziyaret ederek, seçmenlerin talep ve beklentilerini doğrudan dinlemiş, bölgedeki sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmuştur. Bu yaklaşım, seçmenlerde takdir ve güven uyandırmıştır.
Ziyaretler sırasında, Emin Yetim'in özellikle bölgenin tarım ve hayvancılık potansiyeline dikkat çekmesi, bu sektörlerin geliştirilmesi için yapılacak çalışmaları anlatması, halkın büyük ilgisini çekmiştir. Bölgede tarım ve hayvancılık sektörünün geliştirilmesi, hem bölgenin ekonomik kalkınmasına hem de istihdama katkı sağlayacaktır.

Ayrıca Emin Yetim'in ve ekibinin, ziyaretler sırasında bölgenin kültürel zenginliklerine de dikkat çekmesi, halkın benzersiz kültürünü tanıtması, turizmin geliştirilmesine yönelik projeler önermesi bölge halkının da takdirini kazanmıştır.

Ancak seçim sürecinde yapılan ziyaretlerin sadece seçmenlerin oyunu almak için yapılan bir gösteri olmadığı da unutulmamalıdır. Seçim sonrasında, adayların seçmenlere verdikleri sözleri tutmaları, sorunları çözmek için gereken çabayı göstermeleri, bölgenin kalkınması için yapılacak çalışmalara öncülük etmeleri de büyük önem taşımaktadır.İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve ekibinin Akçakale, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerinde gerçekleştirdikleri ziyaretler, bölgedeki seçmenlerle doğrudan iletişim kurarak sorunları dinlemeleri, çözüm önerileri sunmaları ve halkın benzersiz kültürünü tanıtmaları açısından oldukça önemlidir. Ancak ziyaretlerin sadece seçim sürecinde yapılan bir gösteri olmadığı, seçim sonrasında da adayların verdikleri sözleri tutmaları, bölgenin kalkınması için gereken çalışmalara öncülük etmeleri önemlidir.

İYİ Parti Adayı Emin Yetim’in Akçakale, Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerine yapmış olduğu ziyaretlerde kendisine İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Av. Ali Arusoğlu, Av. Musa Mangal ve Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

 
Bu haber 661 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek Belediyespor 2-1 Kahramanmaraş Kurtuluşspor
Siverek Belediyespor 2-1 Kahramanmaraş Kurtuluşspor
Siverek'te Bursluluk Sınavına 8 bin 274 öğrenci katıldı
Siverek’te Bursluluk Sınavına 8 bin 274 öğrenci katıldı