• Reklam

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan öğretmenlerin aşılanmasıyla ilgili açıklama

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Coronavirus aşı uygulamasının devam ettiğini belirterek, 425 bin 430 öğretmen ve okul çalışanı, aşı randevusuna dahil edildiğini açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan öğretmenlerin aşılanmasıyla ilgili açıklama
14 Nisan 2021 - 10:40 - Güncelleme: 14 Nisan 2021 - 10:56

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Selçuk, öğretmen ve okul çalışanlarına yönelik aşı uygulamasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımız için öncelikli Covid-19 aşı uygulaması devam ediyor. İlkokul ve okul öncesi kurumlarımızda bulunan öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımız, okul yöneticilerimiz ve okul çalışanlarımız sistem tanımlamalarıyla birlikte aşı için randevu alabilirler. Şu ana kadar 425 bin 430 çalışma arkadaşımız aşı randevusuna dahil edilmiştir. Sağlık Bakanlığı, aşı tedarik süreciyle bağlantılı olarak tüm öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımız, okul yöneticilerimiz ve okul çalışanlarımız için planlama yapmaktadır. Aşı planlaması doğrultusunda e-nabız sistemi ve Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nden durumunuzu takip edip randevularınızı oluşturabilirsiniz" (İLKHA)   
 
Bu haber 525 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum