Mustafa Hakkı Bucak'tan teşekkür mesajı

14 Mayıs Milletvekili seçimlerine bağımsız olarak katılan Mustafa Hakkı Bucak, kendisine oy veren herkese teşekkür ederek seçimden sonra da çalışmalarına devam edeceği sinyalini verdi.

Mustafa Hakkı Bucak'tan teşekkür mesajı
16 Mayıs 2023 - 12:48
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan 28. Dönem Milletvekili Seçimlerine bağımsız olarak katılan Mustafa Hakkı Bucak, 21 bin 239 oy alarak milletvekili olarak seçilemedi.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Bucak, halkın sesi olmaya devam edeceğini ifade etti.

Bucak, "Öncelikle aileme, çalışma arkadaşlarıma ve bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben bir yola çıktım henüz bu yolun başındayım. İnanıyorum ki beni bu yolun başında yalnız bırakmayan değerli yol arkadaşlarımla omuz omuza daha çok yol kat edeceğiz. Aldığımız netice bir kez daha göstermektedir ki memleketimizin yok sayılmasının faturası partilere ağır şekilde ödetilmiştir. Bizleri yok sayamazlar, bizleri görmezden gelemezler. Ben bu memleketin bir evladı ve sizin bir kardeşiniz olarak sorunlarınızı biliyorum, çözümlerini de biliyorum. Benim bu sorunları dile getirmem için Ankara'da olmama gerek yoktur, bunun için vekil olmama da gerek yoktur. Sesiniz olmaya devam edeceğim. Her zaman söylediğim gibi benim bu şehrin sokaklarında bir dahaki seçim değil, her gün görmeye devam edeceksiniz." dedi.


VİDEO

GAPGündemi
Bu haber 1059 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te dereye giren 2 çocuk boğulma tehlikesi geçirdi
Siverek'te dereye giren 2 çocuk boğulma tehlikesi geçirdi
Demirbüken'den 23 Nisan mesajı
Demirbüken'den 23 Nisan mesajı