Şanlıurfa Evlilik Hazırlıkları Fuarı'na yoğun ilgi

Açılış kurdelasını Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve beraberindeki protokol yetkililerinin katılımıyla açılan Evlilik Hazırlıkları Mobilya Dekorasyon Fuarı, 18 Eylül Pazar gününe kadar açık kalacak. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği fuar, 10.30 ila 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Şanlıurfa Evlilik Hazırlıkları Fuarı'na yoğun ilgi
14 Eylül 2022 - 19:37

Us Fuar tarafından gerçekleştirilen Evlilik Hazırlıkları Mobilya Dekorasyon Fuarı, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Can Polat, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek, Askon Şanlıurfa Başkanı Abdulrezak Demir ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.

Us Fuar Genel Müdürü Ülker Selviler, tüm zorluklara rağmen Şanlıurfa’da ‘Evlilik Hazırlıkları’ fuarını açıyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Her yıl 15 bin çiftin dünya evine girdiği Şanlıurfa’da bu organizasyonu çok önemsiyoruz. Açılışından itibaren fuarımıza olan ilgiden memnunuz. Pazar gününe kadar binlerce ziyaretçiyi ağırlayacağımızı tahmin ediyoruz. Şanlıurfa ve bölgeden herkesi fuarımıza davet ediyoruz” dedi.   

Şanlıurfa’da evliliğe adım atacak çiftleri ve bu sektöre ürün ve hizmet üreten işletmeleri bir araya getirerek etkili bir fuar organizasyonuna imza attıklarını anlatan Selviler, “Evlilik Hazırlıkları Mobilya Dekorasyon Fuarı’mızı her türlü zorluğa rağmen açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekten büyük fedakarlıklarla gerçekleştirdiğimiz fuarın Şanlıurfamıza ve ilgili tüm sektörlere yararlı olmasını diliyorum. 18 Eylül Pazar gününe kadar açık kalacak fuarımız her gün 10.30 ila 22.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Şanlıurfa Berberler ve Kuaförler Odası Show ekibinin hünerlerini sergileme imkânı bulacağı fuarımız kapsamında birçok sürpriz etkinliğin de olduğunu buradan hatırlatmak istiyorum” dedi.

Selviler, Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek fuarda 17 Eylül Cumartesi saat 17.00’de konser düzenlenecek. Fuarda mobilya ve dekorasyon, beyaz eşya ve züccaciye, organizasyon, fotoğraf Stüdyoları gibi işletmeler yer alacak.  

Bu haber 487 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti'de meclis üyeliği için başvurular sürüyor
AK Parti'de meclis üyeliği için başvurular sürüyor
İl Maarif Müfettişi Eğitimci Yazar Güney Utkun kimdir?
İl Maarif Müfettişi Eğitimci Yazar Güney Utkun kimdir?