• Reklam

Siverek'te 6 yıl önceki cinayetle ilgili 2 kişi tutuklandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, 6 yıl önce bir kişinin öldüğü cinayetle ilgili düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 5 şüheliden 2'si tutuklandı.

Siverek'te 6 yıl önceki cinayetle ilgili 2 kişi tutuklandı
06 Mayıs 2021 - 10:08 - Güncelleme: 06 Mayıs 2021 - 21:33
Şanlıurfa genelinde geçmiş yıllarda meydana gelen faili meçhul cinayet olaylarının aydınlatılması amacıyla İl Emniyet Müdürümüz Sayın Selçuk Doğuş tarafından özel ekipler oluşturulması talimatı verilmiş;

Siverek İlçe Emniyet Müdürlüğümüz tarafından kurulan özel ekibin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 2015 yılında meydana gelen ve S.K. isimli şahsın öldürdüğü faili meçhul olay ile ilgili aylarca süren teknik ve fiziki çalışmalar neticesinde olayın şüphelileri tespit edilmiş, yapılan eş zamanlı operasyonda Şanlıurfa, Bursa ve Diyarbakır illerinde toplam 5 şüpheli şahıs yakalanmıştır.

Siverek Adliyesine çıkarılan A.B, H.A,. ve S.A. isimli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, S.A. ve R.A. isimli şahıslar ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir.

Şanlıurfa'da 6 yıl önce işlenen cinayet ile ilgili 2 kişi tutuklandı

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde 2015 yılında bir kişinin öldürülmesi ile ilgili yapılan eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 5 kişiden 2'si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

www.siverekgenclik.com
 
Bu haber 310 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum