Üniversite öğrencilerinden kan bağışı kampanyasına destek 

Harran Üniversitesi Erdemli Gençlik Kulübü, Kızılay'ın kan bağışı çağrısı üzerine Harran Üniversitesinde kan bağışı kampanyası düzenledi.

Üniversite öğrencilerinden kan bağışı kampanyasına destek 
24 Mayıs 2022 - 09:51 - Güncelleme: 24 Mayıs 2022 - 09:53
Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde Erdemli Gençlik Kulübü ve Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.

Düzenlenen kampanyaya kulüp üyelerinin yanı sıra üniversite öğrencileri de kan bağışında bulunarak destek verdi.

"Sana ihtiyacımız var kan dostum" sloganı ile kampanya düzenlediklerini belirten Erdemli Gençlik Kulübü Başkanı Muhammed Öztürk, "Erdemli Gençlik Kulübü olarak Kızılay iş birliği ile kan verme kampanyası düzenledik. Kızılay'ın kan stoklarının azalması çağrısına üye ve gönüllülerimiz ile birlikte bu çağrıya kulak verdik. Üniversitemizin Osmanbey Kampüsü yemekhane önünde kan verme merkezinde Kızılay ile ortaklaşa kan verme kampanyası gerçekleştirdik. "Sana ihtiyacımız var kan dostum" sloganı ile duyarlı öğrencilerimizi kan vermeye teşvik ettik. Kızılay Şanlıurfa İl Koordinatörü Ömer Altun'a kulübümüzün başlatmış olduğu kampanyaya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Unutmayalım ki bir kan bağışı 3 hayat kurtarır." İfadelerini kullandı.

Kızılay Şanlıurfa İl Koordinatörü Ömer Altun, Erdemli Gençlik Kulübüne duyarlılığından dolayı teşekkür etti. (İLKHA)

Bu haber 354 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum