Vatandaşlar: Bu seçimin hak ile batılın seçimi olduğunu biliyoruz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Dusak, gezilmedik yer, elini sıkmadık vatandaş bırakmıyor.

Vatandaşlar: Bu seçimin hak ile batılın seçimi olduğunu biliyoruz
26 Nisan 2023 - 14:21Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceklerini belirten Dusak, “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere AK Parti Milletvekillerinin mecliste güçlü olması için vatandaşlarımızın destekleriniz ve dualarınıza talibiz” dedi.


Her gittiği yerde büyük bir teveccüh ile karşılanan Abdurrahim Dusak, Siverek ilçesindeki temaslarını esnaf ziyaretiyle devam ettirdi. Dusak, esnaf ziyaretinin ardından vatandaşlarla bir araya gelerek, Siverekli kadınların da talebini dinledi. Son olarak Siverekli gençler ile bir araya gelen Dusak, bir eğitimci olarak gençlere gelecek vizyonunu anlatarak, tecrübe aktarımında bulundu.

Türkiye Yüzyılı’nı hep birlikte inşa edeceklerinin altını çizen Dusak, "Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti Milletvekillerinin yüksek bir oy oranı mecliste çoğunlu ele almamız gerekiyor. Bu seçim dünya liderinin belirleneceği seçimdir. Bu seçim Ülkemizin geleceğine, gençlerimizin yarınlarına yol verecek seçimdir." diye konuştu.

 
Bu haber 904 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Terspektif
    7 ay önce
    Ne hak ile batılı ya. Rant davası yolsuzluk davası desenize buna. Birilerinin cebi dolacak diye dini kullanmak nasıl bir ahlaksızlıktır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bugün vefat edenler
Bugün vefat edenler
Urfa'da Filistin'e özgürlük yürüyüşü  (Video)
Urfa'da Filistin'e özgürlük yürüyüşü (Video)