Başkan Ayşe Çakmak, sınavlara hazırlanan öğrencilerle buluştu

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan gençlerle bir araya gelerek kaynak kitap dağıttı.

Başkan Ayşe Çakmak, sınavlara hazırlanan öğrencilerle buluştu
01 Aralık 2021 - 12:14
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet yürüten Ramazan Acarlar Gençlik Evi’ndeki öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, gençlerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmaları amacıyla kaynak kitap dağıtan Başkan Çakmak, gençlerden gelen taleplerin karşılanması talimatı verdi.

Gençlere ve eğitime özel önem verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, gençlerin geleceğin teminatı olduğunu söyledi.

Gençlerin eğitimde başarılı olmaları için tüm imkanların seferber edildiğini aktaran Çakmak, şu ifadeleri kullandı: “Üniversiteye hazırlanan genç kardeşlerimizi ziyaret ederek sohbet ettik, taleplerini dinledik.

Gençlerimizin başarılı olması için elimizdeki tüm imkânları kullanmaya hazırız. Gençlerimizin çalışması, başarılı olması ve güzel makamlara gelmesi bizleri fazlasıyla sevindirecektir. Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin başarılarını görmek ve onlarla beraber bizlerde onların mutluluklarını yaşarız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize kaynak kitaplarını dağıttık, gençlerimize yapılan yatırımlar hiçbir şekilde fazla değil her zaman bir eksiktir.”


-Gençlerimizin başarılı olması için taleplerini karşılayacağız

Gençlerin taleplerini karşılamak için tüm imkânların kullanılacağını belirten Çakmak, "Ziyaretimiz sırasında genç kardeşlerimizin bazı talepleri oldu, hepsi de olumlu ve makul taleplerdi. Gençlik evinin akşam saatlerinde ve hafta sonu hizmet verilmesi talep ettiler. Önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmayla gençlerimizin bu taleplerini yerine getireceğiz. En iyi yatırım geleceğe ve gençlere yapılan yatırımdır şiarıyla hareket ediyoruz." diye konuştu.

 
Bu haber 120 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Taziye evinde silahlı kavga: 3 yaralı
Taziye evinde silahlı kavga: 3 yaralı
Karlı havalarda zincirleme kazalara dikkat
Karlı havalarda zincirleme kazalara dikkat