Başkan Beyazgül oyunu kullandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, oyunu Rasime Polat İlköğretim Okulunda kullanarak seçimin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Başkan Beyazgül oyunu kullandı
31 Mart 2024 - 11:40


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Mahalli İdareler Seçimlerinde sabahın erken saatlerinde oyunu kullanmak için Rasime Polat İlköğretim Okuluna geldi. Sandıkları ve burada görevlileri ziyaret eden Başkan Beyazgül kolaylıklar diledikten sonra oyunu kullandı.


Başkan Beyazgül, "Biz hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Bugün oy kullanmak hem bir vatandaşlık görevi hem de bir hakkımızdır. Buraya gelerek tercihimizi yapıyoruz. Sandıklara uğrayarak bu tercihleri yansıtıyoruz. Hepimizin temennisi bu seçimin güzel geçmesi ve güzel sonuçlanmasıdır. Birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize halel gelmeden güzel bir sonuç almamızdır. Sonuç olarak halkımız ne derse o olacak. İnşallah demokratik ortamda geçen bu yarıştan çıkan sonuç hepimiz için hayırlı bir sonuç olur. İstiyoruz ki ülkemiz ve şehrimiz kazansın. Akşam da sandıklar açılacak Allah nasip ederse nihayetinde demokrasi ve halkın dediği neyse o olmuş olacak. Biz bir kez daha memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz." dedi.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararına göre Şanlıurfa’da sabah saat 07.00 itibarıyla oy kullanma işlemi başladı. Şanlıurfa’da oy verme işlemleri saat 16.00’da tamamlanacak.


Kentte 1 milyon 252 bin 96 seçmen bulunuyor. Okul binalarında kurulan bin 604 binada, oy kullanma işlemleri gerçekleşiyor.


Bu haber 218 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te dereye giren 2 çocuk boğulma tehlikesi geçirdi
Siverek'te dereye giren 2 çocuk boğulma tehlikesi geçirdi
Demirbüken'den 23 Nisan mesajı
Demirbüken'den 23 Nisan mesajı