Delioğlu'ndan seçim sonuçları ile ilgili ilk değerlendirme

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, 31 Mart 2024 seçimlerini değerlendirerek sandıktan çıkan milletin iradesine saygı duyduklarını ifade etti.

Delioğlu'ndan seçim sonuçları ile ilgili ilk değerlendirme
02 Nisan 2024 - 11:02
AK Parti, 31 Mart 2024 seçimlerinde Türkiye genelinde olduğu gibi AK Parti'nin kalesi olarak kabul edilen Şanlıurfa'da da umduğunu bulamadı.

Seçim öncesi yaptığı bazı açıklamalar ve rakip partileri eleştirileri gündeme gelen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun seçim sonuçlarına dair değerlendirmesi merak ediliyordu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Delioğlu, sandıkta tecelli eden halkın idaresine saygılı olduğunu ifade etti.

Delioğlu, "31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri Şanlıurfa’mızda ve ülkemizde huzur içinde, büyük bir demokratik olgunlukla tamamlamış ve hemşehrilerimiz tercihini ortaya koymuştur. Milletimizin sandıkta tecelli ettirdiği iradeye sonuna kadar saygılıyız. Seçilen Belediye başkanlarını, Meclis Üyelerini, Muhtar ve azaları tebrik ederiz. AK Parti için ter döken teşkilat mensuplarımıza, adaylarımıza, sandık görevlilerimize, dua ve destekleri ile AK Parti’mizden yana tavır sergileyen tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum." dedi.

GAPGündemi

Bu haber 551 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te Hamas liderinin çocukları ve torunları için gıyabi cenaze namazı
Siverek'te Hamas liderinin çocukları ve torunları için gıyabi...
Şanlıurfa'da havaya ateş açan iki kişi hakkında adli işlem yapıldı
Şanlıurfa'da havaya ateş açan iki kişi hakkında adli işlem...