Eyyübiye Belediyesinden öğrencilere tiyatro gösterimi

Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte organize ettiği "Ovanın Başakları Okuyor" kitap okuma yarışmasında başarılı olan öğrencilere, tiyatro gösterimi yapıldı.

Eyyübiye Belediyesinden öğrencilere tiyatro gösterimi
02 Nisan 2022 - 17:09
Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte
organize ettiği ‘Ovanın Başakları Okuyor’ kitap okuma yarışmasında başarılı
olan öğrencilere, tiyatro gösterimi yapıldı. Eyyübiye Belediyesi ve
Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan ‘Ovanın Başakları Okuyor’ kitap okuma yarışması ve Bilim Fuarı, Ambartepe Ortaokulu, Altınbaşak Ortaokulu, Maskan Ortaokulu, İkizce Ortaokulu, Güzelkuyu Ortaokulu ve Uğurlu Orta Okullarının katılımıyla başlamıştı.

Öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak, kelime dağarcığını geliştirmek, düşünmeye sevk ederek yaratıcılığı artırmaya katkı sunmak ve aynı zamanda ilçedeki öğrencilerin genel kültür seviyelerini geliştirmek için hayata geçirilen projede başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verilecek.

Projenin açılışında konuşan ve öğrencilere verilecek hediyelerin dışında tablet sözü ve tiyatro etkinliği sözü veren Başkan Kuş’un talimatı,Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından yerine getirildi. Eyyübiye Belediyesi Batıkent Kültür Merkezinde düzenlenen ve başarılı öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği tiyatro gösterisinin, proje kapsamında tüm okullara da yayılması için çalışma başlatıldı.

Etkinliğe katılan öğrenciler, kendilerine sundukları imkanlardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

 
Bu haber 609 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bucak'tan Yeni Buğday Pazarı ve Hal Pazarı müjdesi 
Bucak’tan Yeni Buğday Pazarı ve Hal Pazarı müjdesi 
İzol'un proje tanıtım toplantısı büyük bir katılımla gerçekleşti
İzol’un proje tanıtım toplantısı büyük bir katılımla...