Şanlıurfa'da uyuşturucuya hayır denildi

Küresel Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneği, toplumun kanayan yarası olan madde kullanımına dikkat çekmek amacıyla teravih namazı sonrası eylem yaptı.

Şanlıurfa'da uyuşturucuya hayır denildi
02 Nisan 2022 - 16:59

Küresel Uyuşturucuyla Mücadele Eğitim Derneği, teravih namazı çıkışı Balıklıgöl Yerleşkesi önünde toplanarak basın açıklaması yaptı.

Küresel Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneği Genel Başkanı Orhan Kılıç tarafından okunana basın açıklamasında uyuşturucu kullanımına dikkat çekildi.Uyuşturulmuş değil, okutulmuş bir nesil istediklerini ifade eden Kılıç, "Küresel Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneğimizin amacı; halkımızı bilgilendirmek, gençlerimize sahip çıkmaktır. Kimse benim çocuğum yapmaz demesin. Her türlü uyuşturucuya hayır diyoruz. Ateş düştüğü yeri yakar. Uyuşturulmuş bir nesil değil, okutulmuş bir nesil için küresel uyuşturucuyla mücadele derneği olarak tüm kadromuzda halkımızı duyarlı olmaya davet ediyoruz. Herkesten destek bekliyoruz. Urfa'da ve Türkiye genelinde 81 ilde Ramazan ayı boyunca çalışmalarımız devam edecek. 'Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın' diyen kişilerin hepsi bunu iyi bilsin ki o yılan bir gün muhakkak onları da ısıracak,  evlatlarıyla sınanacaklardır. O yüzden her türlü uyuşturucuya hayır diyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Bu haber 1129 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siverek'te Hamas liderinin çocukları ve torunları için gıyabi cenaze namazı
Siverek'te Hamas liderinin çocukları ve torunları için gıyabi...
Şanlıurfa'da havaya ateş açan iki kişi hakkında adli işlem yapıldı
Şanlıurfa'da havaya ateş açan iki kişi hakkında adli işlem...